Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

NameMC Benim Skinimi Göstermiyor, Nasıl Çözülür?

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
20220408 (2).jpg

NameMC Benim Skinimi Göstermiyor, Nasıl Çözülür?​

NameMC benim skinimi göstermiyor.” diyorsan bunun sebebi çeşitli olabilir. Bu konuda bu sorunun çözüm yöntemlerini açıklıyor olacağız.
Günümüzde pek çok uygulama bulunuyor. Bu uygulamalardan birisi de karakter dokularının yer aldığı NameMC uygulaması olarak bizlerin karşısına çıkıyor. Bu uygulama ile ilgili bazı oyuncular sorunlar ile karşılaşabilir. Bu sorunlardan birisi de karakter dokusunun gözükmemesi sorunu.
20220408 (3).jpg

NameMC Benim Skinimi Göstermiyor​

Eğer karakter dokusu yeni güncellendiyse çözüm yöntemlerinden birisi bir süre beklemek ve daha sonra tekrar denemek olacak. Çünkü yeni eklenen bir karakter dokusu bir süre sonra güncelleme alabilir. Genel olarak bu işlem hızlı gerçekleşse de bazen gecikme meydana gelebilir.
NameMC uygulamasında eğer halen skin gözükmüyor ise bir diğer çözüm yolu kullanıcı adının doğru yazılıp yazılmadığı konusunda emin olmak. Her karakterin doğru olduğu konusunda oyuncu hemfikir ise bir diğer çözüm yolu hesabın premium kullanıcı olup olmadığı. Eğer korsan yazılım kullanıyor iseniz bu durumda skin görülmez. Premium hesaba sahip olmak gerekiyor.