minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al
"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Discord
dotNet#6640
Konu içeriğini kaldırdım;

Merkalısı için
iyi veya kötü herkes birşeyler yaşıyor, ama benim gördüğüm yaşadığım kötülüğü herkes yaşayacak diye bir şey söz konusu değil. yıllardır bu işle ilgilenirim tüm firmalarda mutlu/mutsuz müşteri olur. bu konulara bakılarak seçim yapılmasını yanlış buluyorum ürün alacaksanız firmalarla konuşmalısınız bu konuyu başlıca bu sebepten kaldırdım.

diğer yandan batihost firmasının da anlayışla karşılamasını bekliyorum ben yıllardır sunucular açan neredeyse her firmadan da zamanında ürün satın almış bir insanım bu tarz konular başta arkadaşlarım olmak üzere işlerimi de olumsuz yönde etkiliyor. bu yüzden bu konuyu kaldırdım hiç bir firma ile aramda bir sorun olsun istemiyorum zamanında keyubu da sorunlar yaşadığım doğrudur ama bu başka firmalarda yaşamayacağım anlamında veya herkesin benle aynı sorunu yaşayacağı anlamına gelmez bu yüzden konu kaldırılmıştır x firması y firması iyidir tartışmasından çekiliyorum benim beğenmediğim firmayı beğenip savunan, benim beğendiğim firmayıysa beğenmeyen de çok o yüzden her firmayı deneyerek kendiniz karar verin.

başka bir foruma konuyu alıntılayan arkadaş'da bu mesajı görürse lütfen o konuyuda kaldırsın.

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
bihency#9999
+ batihostta erkan abi var baska nerde var erkan abi? Benzeri bile yok.

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Şimdi daha güzel olmuş ;

Websitelerinde Almanya lokasyon olarak seçenek kısmını bulmak zor hatta sanırım yok.

2GB Anti DDoS Pro Makinemiz zaten Almanya Lokasyon ve 16GB + Makineleri Almanya Lokasyon olarak isteğe göre kurabiliyoruz kullanıcılarımızın tek yapması gereken ödeme bildiri kısmına "almanya kurulsun." yazmasıdır, unutmayın bu sadece 16GB, 32GB, 64GB olan makinelerimiz de geçerli olacaktır.

Discord sunucularında bazen kurallar çok katı olabiliyor.

İnanın ben bir discord yöneticisiyim ben ve ekibim çoğu zaman çoğu şeyi görmezden geliyor ve çokca affediyoruz, katı olan kurallarımızı bizim ekibimize ya da bana discord özel yoldan bildirirseniz her zaman çok daha dikkatlı olmaya çalışırız, görevimizdir.

Batihost'la kalın, hep kalın! ;)

Yeni bir Steve doğdu!
Yasaklandı
Discord
Gerçekten güzel ve yararlı bir konu olmuş tam orta'dan giriş yapmışssın beğendim.​

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
Bu tür konulara pek girmek istemem fakat şunu söylemezsem içimde kalır. Gözlemlerim ve duyumlarıma göre hareket edecek olursam, i9 getirttik rakip firmaların işlemcileri dinozor diyen bir insanın i9 işlemciyi böldüğü rakamı gizlemesi ve i9 işlemcili bir makineyi kullanan müşterinin herhangi bir saldırı olmaması ve paketin gayet optimize olmasına rağmen oyuncuların 2 diş üstüne çıkamaması, sunucunun lagdan geçilmemesi cidden komik. Ek olarak, her şeyden önce tecrübe konuşur. Korumalı makineleri Batıhost'tan daha yüksek fiyata ve 1 çekirdek olarak satışa sunan bir firma neyi koruyor acaba cebindeki parayı mı?

Discord
dotNet#6640
Bu tür konulara pek girmek istemem fakat şunu söylemezsem içimde kalır. Gözlemlerim ve duyumlarıma göre hareket edecek olursam, i9 getirttik rakip firmaların işlemcileri dinozor diyen bir insanın i9 işlemciyi böldüğü rakamı gizlemesi ve i9 işlemcili bir makineyi kullanan müşterinin herhangi bir saldırı olmaması ve paketin gayet optimize olmasına rağmen oyuncuların 2 diş üstüne çıkamaması, sunucunun lagdan geçilmemesi cidden komik. Ek olarak, her şeyden önce tecrübe konuşur. Korumalı makineleri Batıhost'tan daha yüksek fiyata ve 1 çekirdek olarak satışa sunan bir firma neyi koruyor acaba cebindeki parayı mı?
bu konular hakkında bazı bildiklerim de var ama erkenden herşeyi yazmak istemiyorum. işin süpriz kısımlarını sonra lazım olur diye elde tutuyorum şimdilik.

Discord
dotNet#6640
Sen ekleme yapmayabilirsin ama bu iki ss e bakıp durumu belki anlarsın.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20191026-170634.png
    Screenshot_20191026-170634.png
    169.4 KB · Görüntüleme: 77
  • Screenshot_20191026-170703.png
    Screenshot_20191026-170703.png
    154.3 KB · Görüntüleme: 75
İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Keyubu(+) yönleri;
  • Müşterisi olsun olmasın insanlarla güzel iletişim halinde ve insanların dediklerini önemsiyor öylesine yazmıyor ilgilenmeye çalışıyor elinden geldiği kadarıyla
  • Sunucu alacak kişiler hangi makineye sahip olacağını bilebiliyor random bir makine verilmiyor (+ mıdır tartışılır ama)
  • Yeni bir sunucu açacaksanız tavsiye edilebilir reklam konusunda size çeşitli reklamlar sunuyor (Konu tasarımı vs)
  • Sitesi kolay kullanılabilir ve düzenli, müşteri paneli biraz karışık gözüküyor sadece
  • VDS paketi fiyatları Batihost'a göre uygun (Minecraft sunucusu değil)
  • Sunucu kiralayacağınız zaman hangi işlemci geleceğini biliyorsunuz random veya süpriz işlemci vermiyor alırken görüyorsunuz
  • Yusuf Kemal gerçekten bir şeyler yapmak istiyor yeniliklere önem veriyor yeni işlemci yeni site vs vs
  • Site
Keyubu(-) yönleri;
  • Desteklere geç bakıldığı söyleniyor (2-3 Gün)
  • Birkaç kişiye ücretsiz makine sağlaması hoş değil herkesin kendi cebinden alması daha doğru
Batıhost(+) yönleri;
  • Desteklere hızlı cevap geliyor
  • 3-4 farklı site scripti mevcut istediğiniz siteyi alabiliyorsunuz
  • Uzun süredir piyasada oldukları için deneyimleri yüksek özellikle Erkan abinin gerçekten güzel bilgisi var her konuşmasından yeni bir şeyler öğrenebiliyorsunuz
  • Birkaç tane daha +sı var herkesin bildiği bahsetmeme gerek yok
Batıhost(-) yönleri;
  • Site eski duruyor basit bir tasarımı var
  • Discord yetkilileri işini yapmak yerine dalavere halinde boş egolu saçma sapan cevap vermekle meşhurdur hiçbirini sevmiyorum menfaat uğruna yaşayan insanlar ki biriyle tartışma yaşadığımda veya bir olay olduğunda diğerleri ile anlaşıp konuyla alakasız sunucu tanıtım konuma gidip baltalama amaçlı mesajlar yağdırıyorlar (Gece 2 saatlerinde yaşandı ve dakikasında temizlendi) en basitinden bir soru soruyorsunuz hemen havalara giriyorlar aa işte x sunucusu bana soru sordu ahahaha çok coolum moruk ben biliyorum ben şöyleyim he bir de discord üzerinde soru sorulunca özellikle bu yeni gelen #yardımlaşma kanalını bilmeyen arkadaşlar genel sohbete yazıyor diye direk mute atılıyor kardeşim mute atmadan önce adama etiket at #yardımlaşma buradan destek alabilirsin de yazsın direk mute atıp bir şey dememeleri saçmalık zaten ve bunlarla tartışmaya giren adam yok oluyor haklı-haksız Discord yetkililerinden birisi kendini uyanık sanıp inceden vuruyor alttan lafları muhattabı gelip cevap verip kendini savununca haksız duruma düşüyor çok yaşadım kaç kere ban mute yedim kaç kere yaşayanlara da şahit oldum Discord yetkilileri çok boş insanlar hiçbirini sevmiyorum iş yapmak yerine iş yapan insanlara laf atmak en popüler işleridir. Ego akıldan öndedir unutmadan ekleyeyim
  • VDS sunucuları Keyubu'ya göre pahalı (Minecraft sunucusu için olanlar değil)
  • Birkaç tane daha var onları eklemeyeceğim şimdilik kendi içime saklıyorum

Not: Batihost Discord yetkililerinden Yusuf hariç onun bir yanlışını görmedim aksine işini yapan saygılı ve seviyeli bir insan.
Her ne kadar not kısmını sevsem de ekip arkadaşlarım da inan bana elinden geleni ardına koymuyor, onlar da çabalıyorlar. (y)

Seçkin madenci.
Discord
Yiğit.#7377
Keyubu makineleri bakımından, ne kadar fazla CPU verdiğini gösterse de bu insanları yanıltmaktan öteye gitmemiştir. 6 cpu diye verdikleri makineler limitsiz olduğundan bir sunucu saldırı aldığında o makineye bağlı herkes saldırı alıyor ve bu da aşırı kötü bir durum.