Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Paylaşım Nether Spawn Haritası - By smao

İskeletor.
Discord
Selam MinecraftTR halkı survival ve conconcraft sunucularında kullanmak isteyenler için Nether Spawn haritası yaptım. Sunucunuzda rahatlıkla kullanabilirsiniz. İlgi ve alakanız için teşekkür ederim. Bu benim ilk paylaşımım ve yeniyim elimden geldiğince daha iyi olmaya çalışacağım. Yorum yapmayı ve arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. İYİ FORUMLAR

2021-11-26_19.30.30.png

2021-11-26_19.30.38.png

2021-11-26_19.30.56.png

2021-11-26_19.31.23.png

2021-11-26_19.31.31.png

2021-11-26_19.31.39.png

LİNK

by - smao

Son düzenleme:
Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Bu haritanın tam olarak ne için kullanıldığını bilmesem de başlığına spawn yazdığınız için yorumluyorum. Öncelikle yaptığınız map çok küçük spawn olarak tercih edileceğini sanmıyorum ve deniz fenerlerinin içerisindeki alan sadece map ise amacını hala çözebilmiş değilim. Demin dediğim gibi başlığa göre yorumluyorum. Ayrıca çok basit bir map olmuş insanların aklında bir fikir uyandırabilir lakin çok eskiden kullanılan buildlerin yeni sürümlere uyarlanmasına benziyor. Yine de emeğinize sağlık umarım kendinizi daha da geliştirirsiniz.

İyi Çalışmalar.

Elite madenci.
En iyi cevaplar
1
Discord
Bu haliyle fazlasıyla yapay duruyor, nether dünyasına daha uyumlu şekilde yapılabilirdi. İyi çalışmalar.

Seçkin madenci.
Discord
yani eh işte kullanılırmı bilemem ama dar biraz böyle yol gibi olması iyi olmamış. Geliştirilebilir onun dışında map indirilip editlenip kullanılabilir. Başarılı