minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Paylaşım Netherde Spawner Engelleme Skripti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Netherde Spawner engelleme skripti

Skript bana ait değildir ama faydalı olacağını düşündüğüm için
Burada paylaşmak istedim Netherde bazı sunucular spawnerları engellemek ister özellikle survival sunucuları
onların işine yaracağını düşünüyorum

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Güzel bir plugin fakat silkspawners plugini sorun çıkarabiliyor eğer silkspawners.silkdrop.* yetkisi varsa o yetki olmadan da kırabilirler ve bug olur sonsuz spawner oluşur oyuncular birsürü spawner kasabilir kendi sunucumda bunu yaşadığım için biliyorum.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
iTakka Ben silkspawner kullanmıyorum usta Onun yerine pickupspawners kullanabilirsin daha hoş ve aynı işlevi görüyor aynı zamanda silkspawnerda bazen permissionlarında problem olabiliyor ama pickupta raslamadım

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bir spawner engellemek için hem worldguard kullanıp hemde skript kullanarak fazladan iş yükü arttırmak bence gereksiz görünüyor. Bilgiyi paylaşma düşüncene saygım sonsuz ama bu kadar gereksiz yapmak saçma gibi. Kullandığınız Worldguard içerisinde bulunan her haritanın bir "blacklist.txt" si var.

Örnek olarak skriptle yapılanı worldguardla yapmak istersek "plugins\WorldGuard\worlds\world_nether\blacklist.txt" bu dosyanın en altına aşağıdaki satırları eklersen istediğin sonuca ulaşabilirsin.

[MOB_SPAWNER] ignore-groups=kurucu ignore-perms=admin.kirarda.koyarda on-break=deny,tell message=Üzgünüm, burada bu eşyayı kıramazsın! [MOB_SPAWNER] ignore-groups=kurucu ignore-perms=admin.kirarda.koyarda on-place=deny,tell message=Üzgünüm, burada bu eşyayı yerleştiremezsin!

Kullanılacak Materyal isimlerini bulmak için .
blacklist.txt içerisinde nasıl kullanıldığı anlatıyor ama daha detaylı bilgi için

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Aydınlattığın için teşekkürler Haklısın mevcut bir pluginin içinde bir özellik varsa fazlasını kullanmak yanlış

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...