minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

New York'ta koronavirüs krizi... Sadece 6 gün yetecek kadar kaldı!

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
1585853252917.png

New York Valisi Andrew Cuomo, koronavirüs salgını nedeniyle, New York'ta 6 gün yetecek kadar suni solunum cihazı kaldığını ifade etti.

ABD'nin New York Eyaletinde koronavirüs krizi büyümeye devam ediyor.

AA'nın aktardığı habere göre, ABD'de en çok can kaybının yaşandığı eyalette tıbbı malzemelerin hızla tükendiği bildirildi.

Konuyla ilgili olarak konuşan New York Valisi Andrew Cuomo, "New York'ta 6 gün yetecek suni solunum cihazı kaldı.' ifadesini kullandı.

Cuomo, salgının eldeki veriler ve modellere göre 7 ila 30 günde zirveye çıkmasının ön görüldüğünü belirtti.

Johns Hopkins Üniversitesinin verilerine göre, ABD'de şimdiye kadar 217 bin 262 kişi virüse yakalandı, 5 bin 151 kişi ise hayatını kaybetti.

21 BİN SAĞLIK ÇALIŞANI NEW YORK'A GELİYOR

ABD'de 21 bin sağlık çalışanı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgınından en fazla etkilenen New York'a yardıma gelmeye gönüllü oldu.

New York Valisi Andrew Cuomo, düzenlediği basın toplantısında, eyaletteki vaka sayısının 92 bin 381'e çıktığını, 2 bin 373 kişinin ise hayatını kaybettiğini söyledi.

Salgından "daha az etkilenen bölgelerdeki doktor ve hemşirelere yardıma gelmeleri" çağrısı yapan Cuomo, eyalet dışından 21 bin sağlık çalışanının Kovid-19'la mücadeleye destek için gönüllü olduğunu ifade etti.

Cuomo, 'Bu güzel insanlara, sağlık çalışanlarına teşekkür ediyorum. Bunu unutmayacağız ve New York da size yardıma gelecek, söz veriyorum.' dedi.

Seçkin madenci.
Discord
ChefEternal#1780
Baya kötü :(

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Koray#2589
Ben böyle bir kıtlık olacağını pek düşünmüyorum. Dünyada ki tek egemen ülke olan Amerika bunun elbette bir yolunu bulur.

Elite madenci.
Discord
! ! ๖ۣۜ DeDe ²¹#0419