Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

PixelmonCity | Yetkili Alımları

Sunucu IP Adresi
pixelmoncity.net[Bakım]
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Pixelmon City

Neden sunucu açıyorum ve ben kimim

Merhabalar bir süredir minecraft oynamıyorum ama ara sıra pixelmon oynamak için devamlı oyuna girerim. Bir kaç gün önce oynadığım sunucu kapandı benimde aklıma bir soru takıldı neden kendi sunucumu açmıyorum. Home Office çalıştığım için her zaman evdeyim ama sunucular hakkında çok bir fikrim yok bu yüzden böyle bir sistem aklıma geldi ve yetkili aramaya karar verdim.

Sunucu Hakkında

Sunucu hakkında bilgileri tahminen merak ediyorsunuz çünkü sonuç olarak herkes gelip bu forum'da yetkili alımları konusu açabilir ve uzun ömürlü olmaz bu yüzden bu bilgileri sizinle paylaşıyorum. Ben yazılım ile ilgili çalışıyorum bu yüzden sunucu benim dediceted makinemde çalışıcak sunucu için 32gb ram olarak kurmak istiyorum çünkü bungecoord ve pixelmon oynarken sunucu sorunları ile ugrşamak ve oyuncuların sorunlar yaşamsını istemiyorum ve bunun için önemleri sıkı almak istiyorum.

Gerekli olan pozisyonlar

1- Pluginer

Açıklama : Pixelmon ve Sponge hakkında bilgi sahibi

2-Modaretör

Açıklama : Sunucu yönetimin'de bilgili ve pixelmon hakkında azda olsa bilgili

3- Rehber

Açıklama : Pixelmon hakkında detaylı bilgi sahibi

4- Reklamcı

Açıklama : Reklam işleri hakkında bilgi sahibi

Pozisyonlara nasıl başvurabiliriz.

Pluginer katılımı için :

Modaretör katılımı için :