Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
minecrafttr is birligi

Play.AstatumMC.Com » Faction 1. Sezon Aktif » Meslek Sistemi, Görev Sistemi, Gelişmiş Boss ve Daha Fazlası!

Kaşif
Katılım
17 Ekim 2019
Mesajlar
179
Tepki puanı
90
Puanları
1,305
Discord
DarkSad#7914
-1.png -2.png -3.png -4.png görsel1.png 1.png 2.png

AstatumMC - Faction
AstatumMC, 2022 yılının Temmuz ayında kurulmuş olan bir Faction sunucusudur. Tecrübeli ekibi ve düzgün oyuncu kitlesiyle uzun yıllar boyunca ayakta tutmayı düşündüğümüz sunucumuz, 1 Ağustos itibariyle aktif hâle getirildi. Oyuncuların deneyimlerine ve sunucuya bakış açılarına oldukça önem veren bir sunucu olarak, sizlerin görüşlerini ve sunucu hakkındaki fikirlerini gerçekten önemsiyoruz. Günümüz Faction serverlarının yalınlığını atmak için uğraşacağız. Bunu ise sizlerin yardımı ve desteğiyle yapmayı planlıyoruz.
Sunucunun gidişatı şu şekilde olacaktır: Sunucunun 1. sezonu aslında oyunculardan fikir almak ve Türk oyuncu kitlesinin ne istediğini anlamak için açıldı. 1. sezonda yapacağınız tüm geliştirmeler, 2. sezon itibariyle hesabınıza oyundaki şartlarıyla eklenecek. 1. sezonda alınan VIP ve ürünler ise diğer sezonda %25 kredi olarak iade edilecek. 1. sezonda oyunculara yaşatamadığımız özgün oyun deneyimini, 2. sezonda telafi ederek sizlere hem görsel hem de altyapı açısından mükemmel bir oyun deneyimi sunmayı planlıyoruz.
2. sezon ile birlikte Faction 2.0'ın yanında SkyBlock sunucusunun da açılışını yapacağız. 2 aylık geliştirme süreci boyunca piyasadaki ar-ge çalışmalarımız ve kendi fikirlerimizle birlikte hem SkyBlock hem de Faction kategorisinde sizlere en iyi deneyimi sunmaya çalışacağız. Saygılar AstatumMC yetkili ekibi.

play.astatummc.com
 


Üst