minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al
Sunucu IP Adresi
1
Oyun Sürümü
1
Sunucu Slotu ∞
1
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
kapansın

Ekli dosyalar

• Buharlioyun.jpg
    Buharlioyun.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 99
  • cooltext-357114396368390.png
    cooltext-357114396368390.png
    25 KB · Görüntüleme: 0
  • Spawn.png
    Spawn.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 93
  • BuharliOyun Tanıtım.png
    BuharliOyun Tanıtım.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 92
    BuharliOyun Tanıtım.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 92
  • Lapis.png
    Lapis.png
    2.5 MB · Görüntüleme: 92
  • Lapis.png
    Lapis.png
    2.5 MB · Görüntüleme: 0
    BuharliOyun Tanıtım.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 89
  • RütbeHammadde.png
    RütbeHammadde.png
    2 MB · Görüntüleme: 91
    BuharliOyun Tanıtım.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 90
  • Hammadde.png
    Hammadde.png
    2.3 MB · Görüntüleme: 95
    BuharliOyun Tanıtım.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 93
  • Balikci.png
    Balikci.png
    2.3 MB · Görüntüleme: 93
    BuharliOyun Tanıtım.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 88
  • Edit.png
    Edit.png
    1.7 MB · Görüntüleme: 87
    BuharliOyun Tanıtım.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 85
Son düzenleme:
Seçkin madenci.
Discord
Hayatımda gördüğüm en berbat konu tasarımı. Bunun yerine cooltext.com üzerinden başlıklar ayarlayıp yapsaydın daha hoş dururdu. Haritalar alıntı, plugin paketi alıntı, logo template :/ basit bir sunucu ekstra bir özellik veya yenilik gözükmüyor. Beğenmedim.

Seçkin madenci.
Discord
ve bu arada batıhostun server paketlerinde 8 çekirdek göremiyorum :D?

Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
Konu tasarımı çok kötü olmuş :/
Sistemler Klasik
200TL ye Klan Turnuvası yapacağanıza ilk önce Hile Koruması-Konu Tasarımı ve Reklamlara yatırım yapmalıydınız. 200TL yide nakit olarak değilde kredi olarak vereceğinizi düşünüyorum.
Haritaların bazıları alıntı.
Kullandığınız hile koruması crack.Son sürümü 4.3.12 iken siz 3.6.4 kullanıyorsunuz , 4.0 bu tarihte yayınlanmış 1 yıldan fazla süredir güncellemeyi unutuyor olamazsınız :)

Umarım gelişirsiniz... İyi Forumlar

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Hayatımda gördüğüm en berbat konu tasarımı. Bunun yerine cooltext.com üzerinden başlıklar ayarlayıp yapsaydın daha hoş dururdu. Haritalar alıntı, plugin paketi alıntı, logo template :/ basit bir sunucu ekstra bir özellik veya yenilik gözükmüyor. Beğenmedim.
Plugin Paketinin Neresi Alinti Oldugunu Söylermisiniz Direk Plugin Paketi Alıntı Demişsiniz bu paketi nerde gördünüz daha önce 3haftadır kendim ugrasıyorum ayrıca biladerv senin yeni açılan sunucularla derdin ne senin mesajlarına baktım durmadan milletin sw sini kötülüyosun sanane bilader adamlar bişeyler yapmaya çalışıyor seni ne ilgilendirir bizde başarmaya çalışıyoruz sen minecraft sektörüne girdiginde direk skript plugin yazıp mapları hemen hazırlayıp 100 online sw mi açtin böyle saçma sapan sadece laf olsun diye yorum yapıyosun boş yapıyosun

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Konu Tasarımımız Güncellenmiştir Yorumlarınızı Bekliyoruz

Seçkin madenci.
Discord
Plugin Paketinin Neresi Alinti Oldugunu Söylermisiniz Direk Plugin Paketi Alıntı Demişsiniz bu paketi nerde gördünüz daha önce 3haftadır kendim ugrasıyorum ayrıca biladerv senin yeni açılan sunucularla derdin ne senin mesajlarına baktım durmadan milletin sw sini kötülüyosun sanane bilader adamlar bişeyler yapmaya çalışıyor seni ne ilgilendirir bizde başarmaya çalışıyoruz sen minecraft sektörüne girdiginde direk skript plugin yazıp mapları hemen hazırlayıp 100 online sw mi açtin böyle saçma sapan sadece laf olsun diye yorum yapıyosun boş yapıyosun
bak öncelikle senin biladerin değilim nerden buluyorsun bu samimiyeti? sadece 3 tane sunucu hakkında kötü eleştirde bulundum çünkü bunu hak ediyorlar bir derdim yok sunucularla en başta sizden daha fenaydım diyebilirim tamam eyvallah yenisiniz bir şey demiyorum hatasız açıksız olmaz insanız eyvallah ama bunları minimuma indirmeniz için sizlere gerçekleri belirtiyorum karşılığında ''boş yapma'' ''hayırdır'' gibi kelimelerle karşılaşıyorum. ekstra olarakta plugin paketinizin alıntı olduğu ksein ve belli sunucunuzda 20-30 dakika bulundum yazım yanlışlarınızda çok fazla var açıklarınızda var

Seçkin madenci.
Discord
kötülemekle eleştiri yapmak arasında ki farkı anlatmamı ister misin? çünkü ihtiyacın var gibi

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Discorda gelip anlatmak istermisin