Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

play.cubezone.network | Gelişmiş Sistemler | 0 LAG | Çiftçi | Tüccar | Oto Hasat | Gelişmiş Mob Spawner | Görevler | Ada Yükseltmeleri

Sunucu IP Adresi
play.cubezone.network
Oyun Sürümü
1.16.5
Sunucu Slotu ∞
Elmas madencisi.
Discord
Çeşitli sistemlerimiz bulunmasıyla beraber her geçen gün sunucumuza dinamik katmak için yeni sistemler ve metalar getiriyoruz. Ekonominin dengesiz olmaması için sürekli kontrol ediyoruz ki oyuncularımız mağdur olmasın. Kendimiz yaşadığımız tüm iyi ve kötü deneyimlerden ders alarak sunucumuza entegre ediyoruz. Yaklaşık 8 yıldır Minecraft ve Sunucularla haşır nerşir olan bir yetkili kadromuz bulunuyor, kısacası herhangi bir sorununuz sıkıntınız olması dahilinde sizlere yardımcı olabilecek yetkin bir kadromuz var. Performanslı bir oyun deneyimi yaşamanız için gereksiz eklentilerden ve süslü şeyler uzak duruyor ve sizlere en iyi oyun deneyimini yaşatmak istiyoruz.

IP: play.cubezone.network
Sürüm: 1.16.5
Slot: SINIRSIZ​

KT3.png

Ciftci.gif

Son düzenleme:
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Gerçekten çok beğendim.
Fakat bazı eksiklikler var örneğin spawner fiyatlarını öğrenmek için keşke sadece site veya discord kullansak.
Fakat ne yazık ki bunun yerine DM atarak listeye erişebildim neyse ki sorun olmadı SP fiyatları ve VIP üyelikler gayet uygundu.
Gelişime açık olduğunu düşünüyorum eğer bu şekilde ilgili devam ederlerse başarı kaçınılmaz olacaktır.

Elmas madencisi.
Discord
Gerçekten çok beğendim.
Fakat bazı eksiklikler var örneğin spawner fiyatlarını öğrenmek için keşke sadece site veya discord kullansak.
Fakat ne yazık ki bunun yerine DM atarak listeye erişebildim neyse ki sorun olmadı SP fiyatları ve VIP üyelikler gayet uygundu.
Gelişime açık olduğunu düşünüyorum eğer bu şekilde ilgili devam ederlerse başarı kaçınılmaz olacaktır.
Teşekkürler

Elmas madencisi.
Discord
Sunucu Aktiftir!