Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Play.FallenKingdom.Online > Gerçek Faction Deneyimi! 19 Mayıs Açılışa Özel Ödüller ve İndirimler!

Sunucu IP Adresi
play.fallenkingdom.online
Oyun Sürümü
1.8.8
Sunucu Slotu ∞
500
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Başlıksız-3.jpg
2020-04-26_13.15.00.png 2020-04-26_13.16.38.png 2020-04-26_13.18.50.png 2020-04-26_13.18.57.png 2020-04-26_13.19.26.png 2020-04-26_13.19.50.png 2020-04-26_13.20.44.png 2020-04-26_13.21.01.png 2020-04-26_13.21.42.png 2020-04-26_13.26.21.png

Ekli dosyalar

• 2020-04-26_13.17.29.png
    2020-04-26_13.17.29.png
    2.4 MB · Görüntüleme: 35
  • 2020-04-26_13.17.50.png
    2020-04-26_13.17.50.png
    2.1 MB · Görüntüleme: 34
Son düzenleme:
#PÖH
PREMIUM
Discord
KR1PT0N PÖH#5634
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Klasik sistemler
konu tasarımı geliştirilmeli
konuya 5 adet sunucudan görüntüler eklemelisiniz
Minecraft Sunucuları Konu Kuralları
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim hocam :) Konu başlığını değiştirdik, öne çıkmak istediğimiz nokta özel sistemler değil de yönetim kadrosu ve samimi ortam olmalı diye düşündük. "Spoiler" kategorisinde 5'ten fazla sunucu içi görüntü mevcut.

Seçkin madenci.
Discord
Thiccenings#2106
Konu tasarımı çoğu konuda görüyorum değiştirmenizi öneririm, sistemler klasik, haritalar geliştirilmeli. Başarılar :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Konu tasarımı çoğu konuda görüyorum değiştirmenizi öneririm, sistemler klasik, haritalar geliştirilmeli. Başarılar :)
Yorumlarınız için teşekkürler :) Forum ve harita konusunda çalışmalarımız devam etmekte olup; sistemler konusunda klasiği hedeflediğimizi, minimal oyunun yapısını değiştirmeyen sistemlerin oyuna entegre edildiğinden söz etmiştik :) Teşekkür ederiz güzel dilekleriniz için.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Şuanki op faction sunucularına bakıcak olursak gayet güzel bir server aylık 70tl isteyip hiçbir hizmet sunmayan sunucular gibi değil yönetim ekibi çok ilgili discord ve oyun üzerinden sürekli oyuncularla birebir iletişim halindeler gerçekten takdire şayan. oyundaki rehberler modlar hatta adminler hileler üzerinde çok dikkatli bir şekilde duruyor tüm pvpler izleniyor hatta yeni gelen oyuncuları lapiste dahi izleniyor. sunucunun kötü yanlarına gelicek olursak lapisler çok op kalıyor insanlar kolayca burdan para kasıyor e bu da ekonomiyi bozuyor buna nerf getirilmeli ve ekonomi düzeltilmeli insanlar bir şeye ne kadar kolay erişebilirse o kadar kolay sıkılır bana göre. server daha yeni olduğu için çok umutluyum açıkçası kısa sürede iyi bir kitle kazandı ve kazanmaya devam ediyor zamanla tüm eksik tarafları gideriliyor. neyse uzun oldu bu yazı kısaca ilgili ve emek bir sunucu arıyorsanız buyrun buraya bi göz atın

Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
fallenkingdom.bth.st Bu IP ile sunucuya giriş yapılmıyor şu anda bunu güncellemeniz gerekli
Sunucuda "şu an Bot saldırısı var 5 dakika bekleyin" diyor,Sanırım bot korumanız eski ve kötü sunucuya bot atıldığında sunucuya bot girmesin diye whitelistte alıyor ancak bu sunucuda oluşturacak lag a çözüm değil.Bot saldırıları alıyorsanız daha kaliteli bot korumaları edinmelisiniz Bot Sentry bunların başını çekiyor ancak bir tık pahalı.
Hile koruması olarak ne kullanığınızı biliyorum ve bu hile korumasına 25Dolar verdiğinizi düşünmüyorum. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.Derdim bunla değil derdim hile korumasının ayarlanmış olmaması biraz ayar çekmelisiniz :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
fallenkingdom.bth.st Bu IP ile sunucuya giriş yapılmıyor şu anda bunu güncellemeniz gerekli
Sunucuda "şu an Bot saldırısı var 5 dakika bekleyin" diyor,Sanırım bot korumanız eski ve kötü sunucuya bot atıldığında sunucuya bot girmesin diye whitelistte alıyor ancak bu sunucuda oluşturacak lag a çözüm değil.Bot saldırıları alıyorsanız daha kaliteli bot korumaları edinmelisiniz Bot Sentry bunların başını çekiyor ancak bir tık pahalı.
Hile koruması olarak ne kullanığınızı biliyorum ve bu hile korumasına 25Dolar verdiğinizi düşünmüyorum. Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır.Derdim bunla değil derdim hile korumasının ayarlanmış olmaması biraz ayar çekmelisiniz :)
Yorumunuz için öncelikle teşekkür ederim. Sunucuyla ilgili ana temamızı değiştirdiğimizden ötürü bot korumaları, hile korumalarıyla ilgili çalışmamız bu haftasonuna kadar sürecek. Bot koruması tavsiyesi için teşekkür ederim fakat hile koruması hakkında yanlışınız var :) Ücretini bir süre önce vermiş olsak da daha yeni aktif bir şekilde kullanmaya başladık ve ayarları şuanki MCMMO sistemine uyarlamamız için zaman gerekiyor. Anlayışınız ve tavsiyeleriniz için teşekkür ederim, sizin gibi yapıcı yorum yapan kişi daha fazla olsa keşke :)