MinecraftTR 1,547 Konusu 9,444 Mesajı ve 3,190 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
Üstelik her yere abartısız ve göz yoran reklamlar eklemeden!
  • v.1'a Ek olarak performans iyileştirmeleri yaptık, bazı hataları giderdik, fazlalıkları temizledik.
    Yeni rütbeler, madalyalar, flamalar, kategoriler, temada değişiklikler, hesap yükseltmeleri ekledik, herkese iyi forumlar...
    29.10.2019 - MinecraftTR Yönetimi
Minecraft Türkiye

play.fatherhousetr.com | faction,opskyblock 1 yillik tecrube

Sirdaki Oyun Hangisi Olsun

• EmekSkyBlock

Kullanılan: 1 50.0%
  • SkyWars

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

HarunOrhan

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Süper Üye
En iyi cevaplar
10
Minecraft
Mats1910
Discord
Harun#1002
oynanayabilecek bir sunucu.

4020

bu ekranda ki 2. hesap bana ait değil. ip adreslerimiz eşleştiği için böyle bir algılama yaptıysa(olmaması lazım imkanı yok) öyle gösteriyordur ve muhtemelen o isimle oyuna şifresiz girebilirim.

Murat Can Özgül

Vatandaş
En iyi cevaplar
1
Minecraft
SlenderShout
oynanayabilecek bir sunucu.

Ekli dosyayı görüntüle 4020

bu ekranda ki 2. hesap bana ait değil. ip adreslerimiz eşleştiği için böyle bir algılama yaptıysa(olmaması lazım imkanı yok) öyle gösteriyordur ve muhtemelen o isimle oyuna şifresiz girebilirim.
Hayır giremezsin. Aynı tanımasının sebebi onun önceki kullandığı ip adresini senin kullanıyor olman. İp adresleri dinamiktir. Benim ip adresimi sonradan başkası kullanabilir.

HarunOrhan

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
Süper Üye
En iyi cevaplar
10
Minecraft
Mats1910
Discord
Harun#1002
Hayır giremezsin. Aynı tanımasının sebebi onun önceki kullandığı ip adresini senin kullanıyor olman. İp adresleri dinamiktir. Benim ip adresimi sonradan başkası kullanabilir.
o olayı bildiğim için olamaz dedim bu konuda bilgiye ihtiyacım yok eğer arkadaş en son bu ip adresiyle bağlantı kurduysa ve tekrar girmediyse şu anda bağlantı kurabilirim, ama girdiyse kuramam bunu demek istedim.

DarkSad 

Kaşif
Genel Mod.
Editor Şefi
En iyi cevaplar
5
Minecraft
DarkSad
Discord
DarkSad#7914
Yapılar alıntı, sistemler klasik, konu tasarımı geliştirilmeli. Başarılar!