play.fatherhousetr.com | faction,opskyblock 1 yillik tecrube

MinecraftTR 3,422 Konusu 19,277 Mesajı ve 6,456 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Sirdaki Oyun Hangisi Olsun

• EmekSkyBlock

Kullanılan: 1 50.0%
  • SkyWars

Kullanılan: 1 50.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

HarunOrhan

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
RiseRuins
28 Eylül 2019
118
89
81
20
EXP
914.89
Discord
dotNet#6640
oynanayabilecek bir sunucu.

4020

bu ekranda ki 2. hesap bana ait değil. ip adreslerimiz eşleştiği için böyle bir algılama yaptıysa(olmaması lazım imkanı yok) öyle gösteriyordur ve muhtemelen o isimle oyuna şifresiz girebilirim.

Murat Can Özgül

★ Onursal Üye ★
30 Mayıs 2018
34
16
1,101
Play.BloodyNetwork.Net
bloodynetwork.net
EXP
86.1
Discord
SlenderShout#4830
oynanayabilecek bir sunucu.

Ekli dosyayı görüntüle 4020

bu ekranda ki 2. hesap bana ait değil. ip adreslerimiz eşleştiği için böyle bir algılama yaptıysa(olmaması lazım imkanı yok) öyle gösteriyordur ve muhtemelen o isimle oyuna şifresiz girebilirim.
Hayır giremezsin. Aynı tanımasının sebebi onun önceki kullandığı ip adresini senin kullanıyor olman. İp adresleri dinamiktir. Benim ip adresimi sonradan başkası kullanabilir.

HarunOrhan

"Le vent se lève ! … Il faut tenter de vivre!"
RiseRuins
28 Eylül 2019
118
89
81
20
EXP
914.89
Discord
dotNet#6640
Hayır giremezsin. Aynı tanımasının sebebi onun önceki kullandığı ip adresini senin kullanıyor olman. İp adresleri dinamiktir. Benim ip adresimi sonradan başkası kullanabilir.
o olayı bildiğim için olamaz dedim bu konuda bilgiye ihtiyacım yok eğer arkadaş en son bu ip adresiyle bağlantı kurduysa ve tekrar girmediyse şu anda bağlantı kurabilirim, ama girdiyse kuramam bunu demek istedim.