Drag to reposition cover

Alış: Play.VintageNetwork.Net > Her Pazar Sıralama Ödülü (Bedava Kredi) | /sürefly,/vcoin,/satışçubuk,/rütbe,/kasa | 1.8 - 1.15 | EMEK,NORMAL ve OPSKYBLOCK

MinecraftTR 3,383 Konusu 19,162 Mesajı ve 6,365 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

KaralardanTR

Yeni Üye
Konu Sahibi
24 Ocak 2020
9
0
6
EXP
2987.74
Sunucu IP Adresi
play.vintagenetwork.net
Oyun Sürümü
1.8 - 1.15
Sunucu Slotu ∞
play.vintagenetwork.net
Website: www.vintagenetwork.net
HEMEN ARAMIZA KATIL!
SÜRÜM: 1.8 - 1.15

play.vintagenetwork.net
Website: www.vintagenetwork.net
HEMEN ARAMIZA KATIL!
SÜRÜM: 1.8 - 1.15

Son düzenleme:

Impreza

Yeni Üye
1 Mayıs 2020
16
10
6
EXP
163.8
Yoğunluğu bannerlara vermişsiniz, birazda konu tasarımı geliştirilse çok iyi olacak. Sistemler ve mapler yeterli. Baraşılar dilerim ;)

Tüm ümidim gençliktir
Mustafa Kemal Atatürk

Hellion

Yeni Üye
10 Mayıs 2020
46
10
6
EXP
1210.99
Discord
Koray#3585
Sistemler çok klasik,bence konu tasarımından önce sunucuya yeni kendinize özgü sistemler eklemelisiniz.
(Sunucuya girme vaktim olmadı ancak konu tasarımındaki sistemler gerçekten çok eski sistemler başka farklı özgün sistemleriniz varsa da bilemiyorum varsa /oy yerine en azından özgün sistemizi ekleyin çünkü /oy olmayan sunucu bu devirde hiç görmedim.)
Sunucuyu 16GB açmışsınız şu an için bir anlamı yoktu,Sanırım hub olmak istiyorsunuz ancak daha sonradan yükseltmeniz sizin için daha iyi olacaktı.Kullandığınız hosting şirketi çok uygun fiyatlara satıyor ancak makine özelliklerini beğenmedim daha büyüdüğünüzde sıkıntı çıkabilir.

Kategorinizin üst sıralarında olmadığınıza eminim. Kendinizi ve sunucunuzu geliştirmelisiniz bu yolda bol şans diliyorum.İyi Forumlar.

KaralardanTR

Yeni Üye
Konu Sahibi
24 Ocak 2020
9
0
6
EXP
2987.74
Sistemler çok klasik,bence konu tasarımından önce sunucuya yeni kendinize özgü sistemler eklemelisiniz.
(Sunucuya girme vaktim olmadı ancak konu tasarımındaki sistemler gerçekten çok eski sistemler başka farklı özgün sistemleriniz varsa da bilemiyorum varsa /oy yerine en azından özgün sistemizi ekleyin çünkü /oy olmayan sunucu bu devirde hiç görmedim.)
Sunucuyu 16GB açmışsınız şu an için bir anlamı yoktu,Sanırım hub olmak istiyorsunuz ancak daha sonradan yükseltmeniz sizin için daha iyi olacaktı.Kullandığınız hosting şirketi çok uygun fiyatlara satıyor ancak makine özelliklerini beğenmedim daha büyüdüğünüzde sıkıntı çıkabilir.

Kategorinizin üst sıralarında olmadığınıza eminim. Kendinizi ve sunucunuzu geliştirmelisiniz bu yolda bol şans diliyorum.İyi Forumlar.
Yorumunuz için teşekkürler konu tasarımındaki sistemler kendimize özgü sistemler ile değiştirildi ve sadece skyblock 16gb ram verdik o zaman onu anlatmak istedik ve şuan sadece 32gb ram veriyoruz. İyi Günler!