minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Play.VintageNetwork.Net > Her Pazar Sıralama Ödülü (Bedava Kredi) | /sürefly,/vcoin,/satışçubuk,/rütbe,/kasa | 1.8 - 1.15 | EMEK,NORMAL ve OPSKYBLOCK

Sunucu IP Adresi
play.vintagenetwork.net
Oyun Sürümü
1.8 - 1.15
Sunucu Slotu ∞
Bakır madencisi.
Discord
Konu tasarımı ve haritalar geliştirilmeli, sistemler klasik. Başarılar dilerim ;)
haritalar deiştirildi ama konuda güncellenmedi konu tasarımı için görüşüyorum konu tasarımı deişince haritalar vs değiştircem değerli yorumun için sağol

Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
Sistemler çok klasik,bence konu tasarımından önce sunucuya yeni kendinize özgü sistemler eklemelisiniz.
(Sunucuya girme vaktim olmadı ancak konu tasarımındaki sistemler gerçekten çok eski sistemler başka farklı özgün sistemleriniz varsa da bilemiyorum varsa /oy yerine en azından özgün sistemizi ekleyin çünkü /oy olmayan sunucu bu devirde hiç görmedim.)
Sunucuyu 16GB açmışsınız şu an için bir anlamı yoktu,Sanırım hub olmak istiyorsunuz ancak daha sonradan yükseltmeniz sizin için daha iyi olacaktı.Kullandığınız hosting şirketi çok uygun fiyatlara satıyor ancak makine özelliklerini beğenmedim daha büyüdüğünüzde sıkıntı çıkabilir.

Kategorinizin üst sıralarında olmadığınıza eminim. Kendinizi ve sunucunuzu geliştirmelisiniz bu yolda bol şans diliyorum.İyi Forumlar.

Bakır madencisi.
Discord
Sistemler çok klasik,bence konu tasarımından önce sunucuya yeni kendinize özgü sistemler eklemelisiniz.
(Sunucuya girme vaktim olmadı ancak konu tasarımındaki sistemler gerçekten çok eski sistemler başka farklı özgün sistemleriniz varsa da bilemiyorum varsa /oy yerine en azından özgün sistemizi ekleyin çünkü /oy olmayan sunucu bu devirde hiç görmedim.)
Sunucuyu 16GB açmışsınız şu an için bir anlamı yoktu,Sanırım hub olmak istiyorsunuz ancak daha sonradan yükseltmeniz sizin için daha iyi olacaktı.Kullandığınız hosting şirketi çok uygun fiyatlara satıyor ancak makine özelliklerini beğenmedim daha büyüdüğünüzde sıkıntı çıkabilir.

Kategorinizin üst sıralarında olmadığınıza eminim. Kendinizi ve sunucunuzu geliştirmelisiniz bu yolda bol şans diliyorum.İyi Forumlar.
Yorumunuz için teşekkürler konu tasarımındaki sistemler kendimize özgü sistemler ile değiştirildi ve sadece skyblock 16gb ram verdik o zaman onu anlatmak istedik ve şuan sadece 32gb ram veriyoruz. İyi Günler!

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Konu tasarımı gayet başarılı. Sunucu harika! Başarılarınızın devamını dilerim.

İyi forumlar.

Bakır madencisi.
Discord
Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Konu Tasarımı Geliştirilebilir, Onun Haricinde Builder Güzele Benziyor Başarılar Diliyorum.

Bakır madencisi.
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Konu tasarımını beğendim maplar güzel sistemler klasik genel olarak sunucunuza uğrayacağım.

Bakır madencisi.
Discord