minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Ration Network | Emek Skyblock | Play.RationNetwork.com - Ada Eventi - Çiftçi Sistemi - Ejderha Eventi - Levelli Fırın - Minyonlar

Sunucu IP Adresi
Play.RationNetwork.Com
Oyun Sürümü
1.8.8-1.16
Sunucu Slotu ∞
Sınırsız
Bakır madencisi.
Discord
ration140.PNG
ractionnwgüncel.png

2017 Yılından beri Minecraft platformundaki mevcut hizmetimizi ve oyunculara en iyi oyun deneyimini yaşatma vizyonumuzu sürdürmekteyiz. Sunucu içerisinde barındığımız birtakım sistemler, göz kamaştıran haritalar ve deneyimli yetkili kadromuzla kalite standartlarımızı oldukça üst bir seviyede tutuyoruz. Burada yazacağımız metinler ve konu sadece bir ön tanıtımdır. Sunucumuzu tam anlamıyla anlamak, tanımak için ziyaret etmenizi rica ediyoruz. Bu şekilde sistemlerimizi ve sunucumuzun içeriğini daha etkili şekilde deneyimlemiş ve tanımış olursunuz.

Sunucumuzun gelişim ve büyüme sürecinde oyuncularımızdan alacağımız geri bildirim çok büyük önem arz etmektedir. Sunucumuza dahil olan kişilerden gerekli mecralardan geri dönüşlerini gerek bu konunun altına gerek ise sitemizden açacakları destek talebiyle bekliyoruz.

Diğer sunuculara oranla oyuncu sayımızın ortalama bir seviyede olmasıyla beraber kendimize ait bizi bir süredir destekleyen ve arkamızda duran kitlemizle varlığımızı sürdürüyoruz. Sunucumuzu ziyaret ettiğiniz zaman elbette birilerini bulacak, konuşacak ve oynayacaksınız. Tek başınıza yalnız bir şekilde oynamak bizim sunucumuzda pek olağan bir durum değildir. Gelişmiş koruma ve performans canavarı bir sanal makine ile siz oyuncular için en iyi oyun deneyimini arzuluyor ve gerçekleştiriyoruz. Yaşamaktan korktuğunuz performans sorunları bizim sunucu ortamımızdan her zaman çok ama çok uzaktı, temennimiz hala bu yönde ve olan şey de tam olarak bu diyebiliriz sizlere.​

Ekli dosyalar

• ractionnwgüncel.png
    ractionnwgüncel.png
    3 MB · Görüntüleme: 1
Son düzenleme:
Bakır madencisi.
Discord
Sunucu Aktif!

Bakır madencisi.
Discord
Bakır madencisi.
Discord
Seçkin madenci.
Zümrüt Sunucu Sahibi
Discord
FiedraNetwork#7168
Öncelikle sistemler biraz klasik geldi, map size ait değil büyük ihtimalle başka yerlerde de gördüm. Başarılar!

Bakır madencisi.
Discord
Öncelikle sistemler biraz klasik geldi, map size ait değil büyük ihtimalle başka yerlerde de gördüm. Başarılar!
Klasik sistemler derken Ada Eventi sistemini kendimiz kodladık, onun haricinde haritayıda bir minecraft takımından satın aldık diğer sunucularla aynı takımdan almış olabiliriz.

Bakır madencisi.
Discord
Elmas madencisi.
Discord
Başarılar.

Elmas madencisi.
Discord
Serverde Rehber Bulamadım O yüzden Komutlarsada Minyonları Göremedim. Chatde Fazla Akışlı Sayılmaz :) . Ve Çiftçiyi Almak için 100k Para Lazım Serverin Genel Ekonomisine Bakarsak Bunu Almak Cidden Vip İşi Gibi Duruyor Ama Ben Bu Sistemleri Çok Seviyorum O Yüzden En Yakın Zamanda Tekrar Girerim Umarım Daha Güzel Şeylerle Karşılaşırız