minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

RealisticPvP | mc.realisticpvp.net | 1.7.x desteği eklendi! 1.7.x & 1.8.x |

Sunucu IP Adresi
play.realisticpvp.net
Elite madenci.
Discord
2260
2261
Genel bilgiler:
» Sunucu IP adresi: play.RealisticPvP.net & mc.RealisticPvP.net
» Versiyon: 1.7.x & 1.8.x

2262

Merhabalar,Ben @Umut Erarslan !
Yakın dostum olan Ulaş (eupotted) ile 2016 yılında başka bir sunucu aracılığı ile tanıştık.
Bir diğer yakın dostum olan Celal (celal1387) tarafından 2016 yılında kurulan BiwaNetwork sunucusunda da karşılaştık.Kısacası yollarımız hiç ayrılmadı.28 Ağustos 2017 tarihinde kapanan BiwaNetwork sunucusundan sonra Ulaş ile ben sunucu açma kararı aldık.Hazırlığımız yaklaşık 1 yıl sürdü.Malum okul zamanları olduğu için epey zorlandık.Ve sonunda istediğimiz oldu,sunucumuzu açtık.Sizlere 9 Temmuz 2018 tarihinden beri hizmet vermekteyiz.

2263
» Elo sistemi bulunmaktadır,her ranked kitine özel olarak kaydedilmektedir.Global elo sıralamasını spawnımızda görebilirsiniz.
Ayrıca tüm kitlerin sıralamasını da elinizdeki zümrüt eşyasına sağ tıklayarak bakabilirsiniz.

»Rapor sistemi bulunmaktadır,/rapor komutu ile kural ihlali yapan kişiyi rapor edebilirsiniz.

»TOP 3 listesi bulunmaktadır,bu sayede öldürme ve elo sıralamsında olan ilk 3 oyuncuyu görebilirsiniz.

»Bot ile düello sistemimiz vardır.Oyuncularımız tarafından en çok sevilen ve övülen sistemlerden biri.

»Unranked-Ranked maçları bulunmaktadır ek olarak /duel komutu ile arkadaşlarınıza istediğiniz kitte istek atabilirsiniz.

»Sunucumuzda hile koruması bulunmaktadır,hile korumamıza çok güveniyoruz zar zor yanılmayacaktır.

»Gecikme oranı neredeyse sıfıra dayanıyor,böylece akışı güzel bir oyun sunuyoruz.

2264
» 6 GB RAM
»
4 Çekirdek İşlemci
» Hosting Firması: Batihost
» Maxiumum kapasite: 50

2265

2266

2267

2268

2269

2270
» Kurucu&Developer - UmutErarslan _

» Kurucu&Developer - eupotted

2271
Umarım sunucuyu ve konuyu beğenmişsinizdir.
Sunucuyu kurmamızda her daim yanımızda olan @celal1387 ve yine her
daim yanımızda olan BloodyNetwork ekibine sonsuz teşekkürlerimi sunar,iyi günler dilerim.

Son düzenleme: