Minefirst Minecraft Sunucusu
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Satış: Requlogia | İhale Konfigürasyonu

Minecraft Türkiye Forumu GIF

RequaizeN

Requlogia Minecraft Hizmetleri
Forum Yöneticisi
Grafiker
Onaylı Satıcı
Requlogia
Skripter
En iyi cevaplar
12
ihaleheader.png

Bu konfigürasyon CrazyAuctions eklentisi kullanılarak yapılıp, kodları düzenlenerek diğer özellikleri eklenmiştir.
Konfigürasyonu tam anlamıyla kullanabilmek için menü eklentisine ihtiyaç duyarsınız (DeluxeMenus)
Konfigürasyon içerisinde bulunan eklentiler lisanslı şekilde teslim edilmektedir.
Bu konfigürasyon/eklenti sayesinde oyuncularınız ihaleye eşya ekleyerek satışa sunabilir, satışa sunduğu eşyalar sohbette ve menüde görüntülenir.
ihaleozellikler.png

spaces%2F-Ml0HNbP-NqYiP724i0C%2Fuploads%2F6dr1eGXTZ4pUsT4790yE%2FScreenshot_4.png

spaces%2F-Ml0HNbP-NqYiP724i0C%2Fuploads%2F64kZyiqeJjXD2jU2nbMQ%2FScreenshot_1.png
spaces%2F-Ml0HNbP-NqYiP724i0C%2Fuploads%2FQhvKubuClJX1r8prjrP5%2FScreenshot_7.png
spaces%2F-Ml0HNbP-NqYiP724i0C%2Fuploads%2FJzs75QUBMTnBJXQO2RGz%2FScreenshot_5.png

spaces%2F-Ml0HNbP-NqYiP724i0C%2Fuploads%2Fxg09roOJsBsX2noAvoVk%2FScreenshot_6.png

Son düzenleme:

Ersoy

Herobrine.
Gunumuzun Bir cok Minecraft Sunucu Alanında Kullanılabilir Ve Ihale Sisteminin Gelismis bir Turu Oldugu için Baya Kullanıslı Bizzat Kendim Kullanıyorum Baya Guzel bi Konfigurasyon Almanızı Oneririm

Minecraft Türkiye Forumu GIF

RequaizeN

Requlogia Minecraft Hizmetleri
Forum Yöneticisi
Grafiker
Onaylı Satıcı
Requlogia
Skripter
En iyi cevaplar
12
Gunumuzun Bir cok Minecraft Sunucu Alanında Kullanılabilir Ve Ihale Sisteminin Gelismis bir Turu Oldugu için Baya Kullanıslı Bizzat Kendim Kullanıyorum Baya Guzel bi Konfigurasyon Almanızı Oneririm
Değerli yorumunuz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

yıldırım

Atom
Asistan Moderatör
Editör
Süper Üye
Atomproject
Başarılı bir eklenti olmuş, ellerinize sağlık. Başarılarınızın devamını dilerim.