Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

RNW > Ortak Aranıyor! ✔ Bir zamanların efsanesi ✯ +40 ✯ Play.RycerNW.Com

Sunucu IP Adresi
Play.Rycer.Com
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
b3cc66063a852fe4d8ad5c21a5dc2add.png

cizgi (1).png
Merhaba
Website: Rycer.com
IP: Play.RycerNW.Com

Serverimiz 2012'den bu yana kaç kere kapanıp açıldı sebepleri ise ortağım ile kavga etmemdi şimdi ise ortak aramaktayım ben ve bir kişi daha var üçüncü kişiyi aramaktayız
aradığımız kişinin en azından pluginlerden ve skriptten anlamasını ve saygılı olmasını temenni ediyoruz.
cizgi (1).png

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Merhabalar, sunucunuzun bir tanıtım konusu olması gerekli. Ve bu tanıtım konusu linkini buraya koymanız gerek. Aksi takdirde konunuz arşive taşınacak.

Elmas madencisi.
Discord
Ekli dosyayı görüntüle 9523

Ekli dosyayı görüntüle 9522
Merhaba
Website: Rycer.com
IP: Play.RycerNW.Com

Serverimiz 2012'den bu yana kaç kere kapanıp açıldı sebepleri ise ortağım ile kavga etmemdi şimdi ise ortak aramaktayım ben ve bir kişi daha var üçüncü kişiyi aramaktayız
aradığımız kişinin en azından pluginlerden ve skriptten anlamasını ve saygılı olmasını temenni ediyoruz.
Ekli dosyayı görüntüle 9521
PPn r land mi ne o sunucunun ikonu değil mi eskiden açıyorduk sonra açmadık land vardıda başını hatırlamıyorum

Elmas madencisi.
Discord
discord botunuzu da ben yazıyordum

1589021289928.png
Discord atar mısınız konuşalım

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
2 yıl rehberlik 4 yıl skyblock hub plleri kodladım Ulaşırsanız sahşen çok sevinirim böyle bir ekipde çalısmak isterim Poxe#0001 Yönetmekde iyi dilim :d

Kimileri toprak kadar kıymetli kimileri bir ot kadar değersiz. Herkes bir şekilde yaşıyor işte. Kimileri şerefli kimileri ş******

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Başarılar inşallah güzel ilerlersiniz.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yönetebiliyorsan tek yönet dostum sanalda ortak bulursun ama zararlı çıkarsın. Benim fikrim bu.