Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

ROYAL CRAFT V2.0 GÜNCELLEMESİ! - Sezon Sıfırlama Ödülleri

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Sunucuda TPS Ping Drop vb sorunlar bulunmamaktadır ? :d
Ben maalesef ki geçen 2-3 kez girdiğimde ve her seferinde benimle beraber chate 5-6 kişi lag diye bağırırken söz konusu benim internetim olamaz değil mi :/

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
Ben maalesef ki geçen 2-3 kez girdiğimde ve her seferinde benimle beraber chate 5-6 kişi lag diye bağırırken söz konusu benim internetim olamaz değil mi :/
Kanıt ? Lag sorunu olmaması ve kaliteli bir sunucu olarak tanınan bir sunucuya böyle demek iftira atmaktan başka bir şey değil​

Seçkin madenci.
Discord
Kanıt ? Lag sorunu olmaması ve kaliteli bir sunucu olarak tanınan bir sunucuya böyle demek iftira atmaktan başka bir şey değil​
lag sorununu belirtmek iftira mı oluyor? belki pingi var kendi yanlış algıladı

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Hayır dostum yanliş felan anlamadım eleştiriyi kaldıramıyorsun ve kibirli bir tavrın var. Gel gelelim discordda benle iyi geçiniyorsun. Tuhaf neyse. İyi forumlar.

Seçkin madenci.
Discord
⌠NORVANTR⌡#7188
Güzel ve sevdiğim bir sunucu yeni güncellemesi ile harika olmuş

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
lag sorununu belirtmek iftira mı oluyor? belki pingi var kendi yanlış algıladı
Sunucuda lag ve ping sorunu yok böyle sorunlar yaşanmadı ilgili kanıtınız varsa gönderin yoksa var demeniz sadece iftira atmak olur.

Hayır dostum yanliş felan anlamadım eleştiriyi kaldıramıyorsun ve kibirli bir tavrın var. Gel gelelim discordda benle iyi geçiniyorsun. Tuhaf neyse. İyi forumlar.
Herkesle iyi geçiniyor değer verip insan yerine koyup cevap veriyoruz zaten sen gelip bana sunucuda olmayan bir sorunu oluyormuş gibi söylüyorsun ilgili kanıtın varsa gönder kanıt yoksa iftira atmaktan başka bir şey değil yaptığın

Güzel ve sevdiğim bir sunucu yeni güncellemesi ile harika olmuş
Teşekkürler güncellemeler devam ediyor :)

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Kardeşim her lag ve sunucu drop olduğunda ss mi alacağım 1-2 kere girdim oyunu oynayamadım bunun cihazım veya internetim ile alakası olmadığına da eminim. Sunucu 35 kişiydi o sırada ve gerçekten benimle beraber sohbette 4 veya 3 kişi lag var diyordu. Bu bir iftira değildir eğer logları açıp bakarsan her açık kaldığındaki logda lagg şeklinde bir kısım olduğuna eminim

En iyi cevaplar
2
Discord
Zediaph#6362
Kardeşim her lag ve sunucu drop olduğunda ss mi alacağım 1-2 kere girdim oyunu oynayamadım bunun cihazım veya internetim ile alakası olmadığına da eminim. Sunucu 35 kişiydi o sırada ve gerçekten benimle beraber sohbette 4 veya 3 kişi lag var diyordu. Bu bir iftira değildir eğer logları açıp bakarsan her açık kaldığındaki logda lagg şeklinde bir kısım olduğuna eminim
Haklısın 100-200-300-400-500 kişide lag olmayan sunucuda 30 kişide lag oluyor​