MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Selam beni ve takımımı tanımak istermisin?

batuhanacar

Yeni bir Steve doğdu!
EXP
116.6
Minecoin
103.1
Selam MinecraftTR,
Ben Batuhan beni belki bu forumdaki çoğu herkes tanıyordur öbür forumlardan ve adımdan artık tek bir platformda değil tüm platformlarda yaygınlaşma kararı aldık artık bu ve bunun gibi bir sürü forumlarda aktiflik göstereceğiz adıma yapılan haksızlık yüzünden xxxx forumunu bırakıp buraya geçiş yaptım umarım burada o forumdaki gibi kitle sorunu çekmeyiz :)

Melodia;
Melodia bir çok alanda başarıya ulaşmış 25.05.2021 tarihinde tekrardan faaliyete başlamış profosyonel kişilerden oluşan Minecraft takımıdır bir çok ün salmış Minecraft sunucularına hizmet sağlamaktayız :)
Referanslar; FearMC, OnenNW, KadimBlok, CraftRucky, SihirdarVadisi, MineTour, ArcadeCraft, peepoCraft, CasusRitmi, HyperiaNW, Gazador, MineMora, ProlefCraft, RoketCraft, SkyJam, CarlosMC, Riyonka, GuiderNW, BoşCraft, MineReborn, Ripley, CrotusNW, RookCraft, PokeTürk, AUE
Sadece discord sunucumuzda olanlardır bunlar daha çoğuda var daha merak ettiğiniz soruları cevaplıyalım :)

luf1x

Seçkin madenci.
Yardımsever Üye
Minecraft Destek
EXP
5930.53
Minecoin
1892.7
15 Günlük Süper Üye
Kaç kişi var bedeninde? Hep aldık ettik gibi kalıplar kullanıyorsun ve bu arada mısın ayrı. :)