Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Selam dizim, ben dizim.

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
Netflix dizi önerme postu
Film konuus açıklamalı...

Who let the dogs out!
Kurumsal Üye
Onaylı Hosting
En iyi cevaplar
1
Discord
after life; tam senlik. başrol tam sana benziyor.
end of fucking world, baş roldeki adam yine sana benziyor ama onun kız arkadaşı var. senin yoktur kesin.
black mirror; 3, 8, 12, 13. bölümlerdeki baş kahramanlar tam senlik.
13 Reason Why: 11. kasetteki senin karakter de.

lzle bunları.

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
The rain: Kiyamet sonrasini konu alan film viruslu yagmurdan sakiniyorlar.

The 100: nukleer patlama sonucu dunyayi terk eden insanlar yillar sonra kaynaklarinin azalmasi nedeniyle dunyaya geri donuyorlar baslarina gelebilecek extreme olaylari yasiyorlar.

Z nation: klasik zombi filmi ancak bir kisi panzehir bunu labaratuara goturmeye calisiyorlar ama ortada labaratuar yok amk kandirildik. Sonra bu pic kendi ekibini kuruyor.

Sex education: annesi sex terapisti olan cocuk bir kizla birlikte ortak sex terapistligi yapiyor

Lost in space: Bir koloni gemilerine robot saldirilmasi nedeyile dunyaya donuyor. Her ailenin kendi kapsulu var kapsullerden birine robinson ailesi var dunyaya donduklerinde kucuk cocuklari kayboluyor bu cocuk robot buluyor hayatini kurtariyor o robotta cocukla kanka oluyor aq sonra takiliyorlar iste cesitli olaylar geliyor baslarina

Erkan beyin onerdigi
End of fucking worlduda oneririm

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
Atypical: 18 yaşındaki otizimli bir çocuğun hayatını konu alan oturup 1 günde 2 sezon bitirten bir dizi.

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
Everything Sucks: Lise gençlik dizisi lisedeki olayları konu alan sıradan bir dizi. pek olağanüstü bir şey göremedim. eğer izlemeyi düşünüyorsanız sıradan.

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
how to sell drugs online (fast) : internette uyuşturucu satan liseli 2 çocuk. Benim için efsanevi bir diziydi. 2. sezonu bekliyorum.

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
Always be my maybe: 2 çocukluk aşkının yıllarca ayrı kalıp tekrar karşılaşmasını konu almış bir film. Güzeldi.

Seçkin madenci.
Discord
AlperenTR#5977
Fantastik Canavarlar (SERİ): Büyücülü filmleri seviyorum. Değişik ve mükemmel bir film serisi. İzlemeyen herkes izlemeli.

MinecraftTR
Site Sahibi
En iyi cevaplar
1
Discord
Kadir#0606
Chernobyl mutlaka izlenmeli.