minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

server kurarken bir hata alıyorum.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
öncelikle forge 1.12.2 sürümünü indirdim forge sitesinden. Sonra Masaüstünde bir klasör oluşturup içine kurulumunu yaptım sonra start.bat isimli bir dosya oluşturup içine
"@echo off java -Xms4096M -Xmx4096M -jar minecraft_server.1.12.2.jar pause"
Komutunu yazıp kaydettikten sonra çalıştırdım ve eula dosyası geldi içini true olarak değiştirik tekrar çalıştırdım.
Sonra Minecraft server uygulaması acıldı
[18:31:32 INFO]: Done (6,396s)! For help, type "help" or "?"
bu yazıyı gördükten sonra kapattım.
start.bat dosyasını düzenleye tıklayarak
"@echo off
java -Xms4096M -Xmx4096M -jar forge-1.12.2-14.23.5.2860.jar
pause"
komutunu yapıştırdım ve kaydedip başlattım ve karşılaştığım hata şudur:
"A problem occurred running the Server launcher.java.lang.reflect.InvocationTargetException
at java.base/jdk.internal.reflect.DirectMethodHandleAccessor.invoke(DirectMethodHandleAccessor.java:110)
at java.base/java.lang.reflect.Method.invoke(Method.java:578)
at net.minecraftforge.fml.relauncher.ServerLaunchWrapper.run(ServerLaunchWrapper.java:70)
at net.minecraftforge.fml.relauncher.ServerLaunchWrapper.main(ServerLaunchWrapper.java:34)
Caused by: java.lang.ClassCastException: class jdk.internal.loader.ClassLoaders$AppClassLoader cannot be cast to class java.net.URLClassLoader (jdk.internal.loader.ClassLoaders$AppClassLoader and java.net.URLClassLoader are in module java.base of loader 'bootstrap')
at net.minecraft.launchwrapper.Launch.<init>(Launch.java:34)
at net.minecraft.launchwrapper.Launch.main(Launch.java:28)
at java.base/jdk.internal.reflect.DirectMethodHandleAccessor.invoke(DirectMethodHandleAccessor.java:104)
... 3 more
Press any key to continue . . ."
bilgisi olan varmı yardımcı olabilirmi ?
" şimdi -nogui ile yazmayı denedin mi diye soran olabilir. Denedim sonuç aynı malesef :confused:"

Mutant Herobrine.
Discord
muhtemelen java sürümüyle bi alakası var