minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Tanıtım ServerListPlus | Tanıtım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Apim Benim
Discord
Merhaba BATI.HELP Ailesi

Bugün sizelere ServerListPlus tanıtmak isterim. Bende tam bilmiyordum ve bazı yerlerden ve kendimce öğrendim. Bilmeyenler için nasıl kullanılacağını anlatmak isterim. Lafı uzatmadan başlıyalım.

JQgVoj.png

208d59de3a201b53e57c336823fcc706826787ff

e79d8ea6-293b-11e4-9bda-916ea693df4b.png

Yapmamızı sağlar ve daha fazlası

dOVLyr.png

1-) Plugini klasöre çıkarmadan direk jarı pluginlerin olduğu yere atın.
a-) Sunucuzu kapatıp öyle atın.
b-) Jarı attıktan sonra reload atın.
Bu seçeneklerden istediğinizi yapabilirsiniz size kalmış birşey.
2-) Pluginlerin kurulu olduğu yere ServerListPlus adına bir klasör oluşur.
Kurulum tamam.

4aJpBJ.png

ServerListPlus klasörün içine giriyoruz. Klasörün içinde ServerListPlus.yml var işimiz onunla. ServerListPlus.yml girin herşeyi silin içindeki konunun aşağısında vereceğim hastebin linkine tıklayın. Verdiğim Hastebin linkteki şeyleri kopyalayın ServerListPlus.yml içine yapıştırın ve kendinize göre ayarlayın ister editleyin ister baştan yapın kendinize.
Kullanımı tamam.

5DON5l.png

ServerListPlus çalışması için sunucuda ve ya konsoldan bunu yazın /slp enable bu komut ServerListPlus çalışmasını sağlıyacaktır.

A1lORr.png

• / slp - Eklenti hakkında bir bilgi sayfası görüntüleyin ve tüm mevcut komutları listeleyin.
  • / slp reload veya / slp rl - Eklenti yapılandırmasını yeniden yükleyin .
  • / slp save - Eklenti yapılandırmasını kaydedin.
  • / slp enable - Eklentiyi etkinleştirin ve durum pingini değiştirmeye başlayın.
  • / slp devre dışı bırak - Eklentiyi devre dışı bırakın ve durum pingini değiştirmeyi bırakın.
  • / slp clean <favicons / players / requests> - Belirtilen önbellekteki tüm girdileri silin.
OoXr1P.png

serverlistplus.admin

9mBbX9.png

-------------------------------------------------------------------------------------------

Konu bitmiştir.

Umarım konu yaralı konu olmuştur. Konuma bakan herkese teşekkür ederim. Düşüncelerinizi bekliyorum.​

Moderatörün son düzenlenenleri:
Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
Linki hastebin verme, hastebin Türkiye'de yasak. Linki direk yapıştırman daha iyi olur.

Seçkin madenci.
Discord
ProtocolLib eklentisinin gerekli olduğunu hatırlatırırım.

Ama ben ServerListPlus eklentisinin yerine ServerListMOTD eklentisini öneriyorum..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...