minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

SilentNetWork | Kasa | Günlük Ödül | Özel Spawner | Özel Ada Panel | Edit | Oyuncu Bilgi | Sanslı Üye | Event | Özel Oto Sat | Ve Dahası

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sunucu IP Adresi
Play.SilentNW.Com
Seçkin madenci.
Discord
cMKSyy.jpg

Kopyalana Bilir İp Adresleri.

Sunucu ip: Play.SilentNW.Com
Sunucu ip 2: Oyna.SilentNW.Com
Sunucu ip 3: Mc.SilentNW.Com

Site İp:

Discord Davet Link:

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucunuz Resimlerden Güzele Benziyor Ancak;

3 Kere Denememe Rağmen, Sunucunuza Giremedim. Çok Lag Var. Saçma Sapan Yerlere Spawnlandı çakmalobi ve lobide

BATIHOST.COM
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
4
Discord
itsbluzer
Alıntı herşey. pluginler vb, haritalar çalıntı skriptler de çalıntı, yetkililer sayğısız. terbiyesiz. küfür ediyorlar oyunculara.

Seçkin madenci.
Discord
Sunucunuz Resimlerden Güzele Benziyor Ancak;

3 Kere Denememe Rağmen, Sunucunuza Giremedim. Çok Lag Var. Saçma Sapan Yerlere Spawnlandı çakmalobi ve lobide
Sunucumuz sorunsuz aktif. Sunucuda hicbir lag yok bunu sunucuya girmeden nasıl söyledeniz bilmis degilim. Normal olarak saten cakma lobiden lobiye aktarılacak.

Seçkin madenci.
Discord
Alıntı herşey. pluginler vb, haritalar çalıntı skriptler de çalıntı, yetkililer sayğısız. terbiyesiz. küfür ediyorlar oyunculara.
Sunucuyu kötülemek icin elinizde ne varsa yapıyorsunuz :D Sunucumuz +90 Ve herkez seviyor.
Hicbir sey calıntı degildir bunu eger dahada idda ediyorsan gel discord a konusalım daha burda plugin yazmayı bilmeden konusuyorsun.,
Bu hayatta herkez küfür eder, sen iyi aile cocougusun demi hic küfür etmedin ;)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucumuz sorunsuz aktif. Sunucuda hicbir lag yok bunu sunucuya girmeden nasıl söyledeniz bilmis degilim. Normal olarak saten cakma lobiden lobiye aktarılacak.
Dostum, Sunucu'ya Girdimde Söylüyorum. ÇakmaLobi'de Register Yaptım, 45 Saniye Geçti Neredeyse Oyundan Attı, Login Deniyorum Girdi, Orman'da Bir Yere Spawn'ladı

BATIHOST.COM
Yardımsever Üye
En iyi cevaplar
4
Discord
itsbluzer
Sunucuyu kötülemek icin elinizde ne varsa yapıyorsunuz :D Sunucumuz +90 Ve herkez seviyor.
Hicbir sey calıntı degildir bunu eger dahada idda ediyorsan gel discord a konusalım daha burda plugin yazmayı bilmeden konusuyorsun.,
Bu hayatta herkez küfür eder, sen iyi aile cocougusun demi hic küfür etmedin ;)
Sen önce bi yazmasını öğrenip ona göre yorum yap, Hiçbirşey alıntı degil diyorsun ÇakmaLobin deki herşey alıntı. Tüm haritalar alıntı. 90 kişi olması kaliteli oldugu anlamına gelmiyor. 10 online çeken ve senin sunucundan kat kat daha iyi sunucular biliyorum. Boş yapmanın anlamı yok. İyi forumlar!

He bu arada ailem seni zerre kadar ilğilendirmiyor en azından durduk yere oyunculara küfür etmiyorum. ve ayrımcılık yapmıyorum.

Seçkin madenci.
Discord
Dostum, Sunucu'ya Girdimde Söylüyorum. ÇakmaLobi'de Register Yaptım, 45 Saniye Geçti Neredeyse Oyundan Attı, Login Deniyorum Girdi, Orman'da Bir Yere Spawn'ladı
Sorunsuz aktif.

Seçkin madenci.
Discord
Sen önce bi yazmasını öğrenip ona göre yorum yap, Hiçbirşey alıntı degil diyorsun ÇakmaLobin deki herşey alıntı. Tüm haritalar alıntı. 90 kişi olması kaliteli oldugu anlamına gelmiyor. 10 online çeken ve senin sunucundan kat kat daha iyi sunucular biliyorum. Boş yapmanın anlamı yok. İyi forumlar!

He bu arada ailem seni zerre kadar ilğilendirmiyor en azından durduk yere oyunculara küfür etmiyorum. ve ayrımcılık yapmıyorum.
Attıgın resimde biraz anlama gibi bir gekerekcen olsa o msj ı atmazsın. Benden iyi sunucu varsa benden daha iyi oyuncu ceker. Sunucuyu seviyorlar ve gelip oynuyolar. Sunucuda ayrımcılık yapıyormussum kanıt at ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...