minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

SİLKSPAWNERS SORUNU

Elite madenci.
Discord
2-3 gündür silkspawners pluginimde sorun yoktu fakat elime bi spawner aldım spawneri yere koyuyorum içi boş oluyor bu şekilde sebebi nedir spawner.png

Bakır madencisi.
Discord
Koray#3585
Elinize aldığınız spawner ne spawnerı?
Hiç Plugin ile ilgili bir şeyi denediniz mi veya consol da spawnerı koyunca herhangi bir error alıyor musunuz?
SilkSpawnerı silip tekrar yüklemeyi deneyin ( sunucunuz açıksa eğer farklı bir localhostta aynı bilgileri oraya kopyalayarak deneyin ) Eğer hala çalışmıyorsa bu sorun elinizde aldığınız spawnerdadır ya da bu plugine ters düşen bir şeyler olmuştur.
MineableSpawners kullanmanızı öneririm. Bence silkspawners tan daha kaliteli ve güncel.Eğer bütçeniz var ise EpicSpawners alın bütün Spawner ile yaşayacağınız sorunları ortadan kaldırır.
Ayrıca SpigotMC deki SilkSpawners plugini değil de githubtan indirdiyseniz orada buglar mevcut olabilir.Githubdan indirilen
SilkSpawners 'ı orjinal geliştiricisi yapmamıştır.

Geri Dönüşlerinizi bekliyorum.İyi Forumlar.

Elite madenci.
Discord
Elinize aldığınız spawner ne spawnerı?
Hiç Plugin ile ilgili bir şeyi denediniz mi veya consol da spawnerı koyunca herhangi bir error alıyor musunuz?
SilkSpawnerı silip tekrar yüklemeyi deneyin ( sunucunuz açıksa eğer farklı bir localhostta aynı bilgileri oraya kopyalayarak deneyin ) Eğer hala çalışmıyorsa bu sorun elinizde aldığınız spawnerdadır ya da bu plugine ters düşen bir şeyler olmuştur.
MineableSpawners kullanmanızı öneririm. Bence silkspawners tan daha kaliteli ve güncel.Eğer bütçeniz var ise EpicSpawners alın bütün Spawner ile yaşayacağınız sorunları ortadan kaldırır.
Ayrıca SpigotMC deki SilkSpawners plugini değil de githubtan indirdiyseniz orada buglar mevcut olabilir.Githubdan indirilen
SilkSpawners 'ı orjinal geliştiricisi yapmamıştır.

Geri Dönüşlerinizi bekliyorum.İyi Forumlar.
Version dan kaynakliymis sanırım degistirdim düzeldi

Elite madenci.
Discord
tekrar aynı sorun yaşanda MineableSpawners e geçtim bunun oyuncuların koyması ve kırması için permi ne ve yumurta ile spawner değişiyor onu nasıl engellerim