Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Rehber Skin Cache Sistemi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
ÖNEMLİ: konu içerisindekiler teknik bilgi ve java bilgisi gerektirmektedir. nasıl yapacağınzı sormayın, Skin sistemi hakkında bilgisi olanlar için paylaşıyorum.

Merhabalar. Daha önce de Sunucu yönetimi forumunda Skull crashları hakkında bilgilendirici bir konu açmıştım. Olay basitçe mojang ın skin apisine rate limit getirmesi. 30 saniyede bir kez skin verisi çekebiliyorsunuz. Bu olay çoğu sistemi bozduğu için bir cache sistemi gerekli. Gameapis ve Mcapi.de nin hali hazırda cache sistemi var fakat ekstra convert işlemleri gerekiyor. Mojang ın sessionserveri ile birebir aynı değil yani. Dolayısıyla entegrasyonu bir hayli zor.

Aşşağıda kendi sunucum için yazdığım cache sistemini paylaşıyorum.(kaynak kodları değil, sadece son kullanıcı için)

Changeskin,skinrestorer,spigot veya skin kullanan herhangi bir sistemi editleyerek

yazan url kısmını

şeklinde değiştirmeniz yeterli. Skinler 3 günde bir yenileniyor.

Örnek olarak göz atmak isterseniz,

adresine göz atabilirsiniz. Bu cache sistemi türkiyede bulunuyor. dolayısıyla biraz ping olabilir. Almanyada kendi sunucumdaki cache sistemine erişmek için özel mesaj atabilirsiniz.

Forumun En Eski Üyelerinden Biri
Discord
EMREOYUN#4190
Seçkin madenci.
Discord
Kaynak kodları paylaşmadığınız ve siteniz suspend edildiği için son kullanıcı paylaşımınız aktif değil. Yinede bilgi için teşekkürler.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Kaynak kodları paylaşmadığınız ve siteniz suspend edildiği için son kullanıcı paylaşımınız aktif değil. Yinede bilgi için teşekkürler.
evet ödemeyi unutmuşum. şuan aktif. kaynak kodları paylaşmayı düşünmüyorum maalesef. daha randımanlısını isteyen arkadaşlar bana ulaşarak avrupada ki cache sistemine erişim isteyebilirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...