Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Skyblock Server Kurmak İstiyorum ama Herhangi bir Bilgiye Sahip Değilim Yardım Ediniz.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bugün Batihost'tan 3GBlık paket aldım ama Minecraft Server Kurulumu hakkında herhangi bir bilgi sahibi değilim.
Uzun süredir Minecraft oyununu oynamaktayım ve uzun bir aradan sonra kendi serverimi kurmak istedim ve Batihosttan paket satın aldım.
Benim bu konuda acelem yok ama gerçekten bir skyblock server sahibi olmak istiyorum ama başta da belirttiğim gibi 0 bilgiye sahibim.
Sıfırdan başlayıp nasıl iyi bir server kurulur bilmiyorum ama biri bana bu konuda instagram,discord,facebook gibi sosyal mecralarda veyahut bu paylaşımımın altına yorum yaparsa ve bana server kurulumunu güzel ve sıralı bir şekilde izah ederse sevinirim.
Benim acelem yok,elimden geldiği kadar öğrenmeye çalışırım kendime inancım sonsuz ve gerçekten bir minecraft server sahibi olmak istiyorum.
Bana bu konuda gerçekten yardım edebilecek iyi insanların olduğuna inanıyorum,bana yardım ederseniz çok mutlu olurum.
Cevap vermeniz dileğiyle...

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
'6 yıldır bu iş içindeyim yardım edeyim' , 'reklamını yapıcaz bize bir teklif ver' , 'sunucunda açık var saldırı yersin gel ben açıkları kapatayım' bu cümleleri birinden duyarsan anında o kişiyi engelle ve sunucundan da ip ban at. Ek olarak sunucun bot yemesin diye fakespawn yap. Yani sunucuna direkt giriş olmasın giriş yapıldıktan sonra senin sunucuna aktarma yapılsın. Zorlayıcı pluginler ekleme 3 gb ram yetersiz kalır. Yedeği kendin yapıyorsun bunu bil. 60 kişi olduğunda 3 gb ram yeterli gelmez.
Sunucunda başarılar umarım istediğin yere varırsın. Ben sadece iyi niyetli olarak gördüklerimi aktarmaya çalıştım. Yolun açık olsun...
Discordunuz varsa bu konuları orada karşılıklı konuşabılırız.

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Halledebildin mi? Yardım lazımsa beni discord'dan bul. Konuyu çözüldü işaretledim.
Discord : Sunshine#0517

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
HZ BeLa#0990
Ortak olabiliriz istersen bende sunucu acıcam
Discord = HZ BeLa#0990

Arkadaş ekle konuşalım

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
1
Discord
Eğer sunucu açmış olmasaydin sana şöylr bi tavsiye verebilirdim kendi pc ne 5 kişilik sunucu aç tüm pl leri kendin tek tek kur gerek video izleyerek gerek form larda bilgi alarak şuandada yapabilirsin ama bu uzun süren bi iş olduğu için bir kac ay sunucuyu boşa çaliştıracaksın benimkisi tavsiye yaparsın yapmazsın sana kalmış

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ne Mutlu Türküm Diyene!
Yasaklandı
En iyi cevaplar
1
Discord
Yardım Almak İstersen Discord Ekleyebilirsin.
Discord: Arif#1059