Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Skyblock Server

Elite madenci.
Discord
Arkadaşlar selamun aleyküm Sürekli açılıp kapanan sunuculardan sıkıldım Kimse kusura bakmasın ama o kadar emek verip uğraşıyoruz sonunda çoğu server kapanıyor işini hakkıyla yapanlara sözüm yok.Bende bu olaydan sıkıldığım için kendi serverimi açma kararı aldım süreklilik açısından uzun vadeli bir server açmak istiyorum fakat plugin bilgim yok bana yardım edecek serveri baştan tasarlamayı öğretecek birisi var mı? Emek skyblock eski taze tadı yaşattıracak o biçim yani Yardımcı olacak arkadaşları discorda bekliyorum Hatalı birşey yaptıysam affola ilk defa forum açıyorum. saygılarımla.

Discord: HamzaYusuf Cimenn#5315

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
KamiL#6048
Batihost panelde hazır paketler var onları kurcuklayarak ve video özleyerek öğrenebilirsin.

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Batihost Yönetim adında makinede bir zımbırtı var. Ordan istediğin paketi seçip yükleyebilirsin.

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Konunuz yardım bölümünde yardım bölümünde olmamalı, fakat ilk konunuz olduğun için sizi tebrik eder ve konunuzu doğru yere taşıdığımı belirtmek isterim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
hm

Benim Yaptıgım Veya Başkasının Yaptıgı Paketleri KESİNLİKLE kullanma Ama İndir

cünkü ordaki Pluginlerin Ne işe Yaradıgını Bir Sunucu Açaksan Hangi Pl lerin Ne işe yaradıgını Ogrenceksin

Sana Tavsiyem

Fazla Skript Kullanma AntiJoinBot isimli pl yi Kur Batihost Tun Bot Korumasını YÖNETİCİ olarak caliştir