minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

SKYborn Yetkili Arıyor!!! | OPSkyBlockV12 | 1.8.x 1.13.x | 10+ Ping |Kapanma Riski Yok |Herkes katıla bilir Evet Sende Katıl Hadi Şansını Dene

Sunucu IP Adresi
play.skyborn.oyna
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Herkese Merhaba , Ben Paarse.work . Oyun Hep Hayatımda Olan Bir Hobi idi .

yükle.png

Bugün Burada Yeni Açmış Olduğum SKYBORN (OpSkyblock - creative ) Minecraft Sunucumuz Hakkında Daha Fazla Kitleye Ulaşmak Adına Bir Konu Açmış Bulunuyorum .

SJYBORN yetkili arıyor !

Öncelikle Sizlere Alım Yapacağımız Bölümlerden Ve Genel Yetki Sıralamasından Bahsedeyim ..

Alım Yapacağımız Bölümler : ADMİN, MOERATOR , Mimar , KURUCU!

Şimdi De Sizlere Sunucu Hakkında Biraz Bilgi Vereyim ;

Sunucumuz OpSkyblock Ve Creatıve'dır . Bir Çok Warp ve Etkinlik Alanları Bulunmakta .. Her Gün Event ! Şuanda Büyüme Sırasında Olduğumuzdan Her 10 Kişide Event Yapıyoruz .. VIP Fiyatlarımız Diğer Çoğu Sunucuya Göre Çok Daha Uygundur . Bize Gelen Her Ödeme Tamamen Sunucuya Yatırılıp , Güzel Bir Hal Almasını Sağlamaya Çalışmaktayız .
kayıt.png
Eveet Gelelim Başvuru Formuna ... Ekibimize Katılmak İsteyenler İçin Bir Form Hazırladık

Başvurma ŞARTLARI ;

- Mikrofon bulundurmak .
- Yaş Sınırımız Bulunmamakta Ancak Saygı Ve Sevgi Her Zaman Şart !

Başvuru Formu :
Bu Linkten Ekibimize Katılmak İçin Başvuru Yapabilirsiniz ..

İletişim Adresim :
paarse.work#4393 Discord Adresimden Beni Ekleyebilirsiniz .. Hepinize İyi Forumlar .

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Merhaba @beratkrtgz, konun kurallara uygun değil. Konunu Skyblock Sunucuları bölümünde veya gerekli bölümde de tanıtmalısın. Sonrasında buraya bağlantı eklemelisin. Sana biraz süre veriyorum. :)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
2 yıl rehberlik 4 yıl skyblock hub plleri kodladım Ulaşırsanız sahşen çok sevinirim böyle bir ekipde çalısmak isterim Poxe#0001 yaş 17

Kimileri toprak kadar kıymetli kimileri bir ot kadar değersiz. Herkes bir şekilde yaşıyor işte. Kimileri şerefli kimileri ş******-

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yanlıs yerde tanıtım yapıyorsun dostum bunun yeri burası dil forum kurallarını incelersen sevinirim.