Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

SKYWARS 1.2 | KaliteSunucum

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Merhaba değerli MCTürkiye forumu üyeleri

Discord: DarthWader#9783

Bildiğiniz üzere SkyWars 1.1 Paketi ile başlık açarak sizlere gerçekten güzel ve performanslı bir eklenti sunmak niyetinde idim. Ancak kişisel sıkıntı ve gerek okul gerek gündelik yaşamdan dolayı biraz ara vermek niyetindeyim.

SkyWars 1.1 içindeki özellikler bakımından:

• Oyun içi kredi ile eşya alma
• Takas ile belirli bir kredi karşılığı başka oyunculara eşyalar takas edebilme.
• Lobi sistemini değiştirip parkur ekleme
• Sınır Daralması, Kan gövdeyi götürüyor vb. oyun sonu özellikleri
• SoulWell benzeri sistem. ( ikinci ekonomi sistemi)

Bu sistemler bir önceki pakette olup 1.2 ve 1.3 için eklenecek sistemler...

• | Yine bizim geliştirmekte olduğumuz websitede ekstra modül ile gelecek profil komutu ( discord ile bağlantılı sc!profil komutu)
• | Web siteden hile korumasını açma ve kapatma, TopluBan, İftihar durumu ve ödüllendirme sistemi...
• | Sesli uyarı gönderme: Oyun içi
• | Artık sunucuda takımlı modu mevcut.
• | Bilet sistemi ile özel görevler...

Eğer müsait olursam yavaş yavaş ekran görüntüleri ve sistemler hakkında ufak paylaşımlar gelecektir.
BETA sürümden yararlanmak, benim işimi kaliteli yapıp yapmadığımı görmeniz için özelden mesaj atmanız yeterli

Son düzenleme:
Cesareti olmayanın hep bir bahanesi vardır.
Discord
kadirhb
Satış mı ?

Hep peşinden, iz sürdük yol bilmeden!
Discord
Eymen#0001
Merakla bekliyorum. Görselleri konuya eklediğinde konuya bir güncel çekersin, gelip incelerim.

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Daha pek bir fikrim yok açıkcası. Performans ve güzellik açısından gremory skywars tarzı eklenti de kullanmadığımdan bu eklentiler ile kafayı bozdum. ( Benim için klasik eklentiler...)
Bayağı fazla özellik mevcut tek gereken sunum sanırım :) eğer satış olursa sadece tanıtım yapıp Türkiye'de de cidden işini KALİTE ile yapan insanlar olduğunu göstermek kanaatindeyim.

Gözyaşları, kederin sessiz dilidir.
Discord
Ahmet/OnlyVan#3826
Başarılı.