Spear NETWORK Yeniden [1.8-1.14] Emek SkyBlock - Gelişmiş Huni - 7/24 İlgili Kadro - Aktif Discord - Ekonomi Bozmayan Eventler - Yakında OP Skyblock

MinecraftTR 3,147 Konusu 18,133 Mesajı ve 5,468 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

Hellion

Yeni Üye
10 Mayıs 2020
45
9
6
EXP
799.7
Discord
Koray#3585
Sunucunuzda Bulunan Sistemleride konu tasarımına eklemeliydiniz.
Sunucunuzda bulundum ancak pek birşey keşvedemedim sistem olmadığından mı yoksa sistemler belirtilmediği için mi bilmiyorum.
16GB Server için erken davranmışsınız.10GB alıp sonradan yükseltip forumlarda reklamınızı yaptırmalıydınız.16GB serverın parasını çıkartmak için oyuncu gerekiyor ancak malesef sizin sunucunuz 16GB serverın parasını çıkartabileceğini düşünmüyorum :( Hata yapmışsınız en azından tecrübelendiniz.

Ayrıca hiçbir yerde web sitenizi göremedim en azından vipbilgiye eklemeliydiniz. Oyuncular nereden VIP alacağını bilemeyebilir.

Bir dahakine bu hataları yapmamanız ve yeni sistemlerle karşımıza çıkmamanız dileği ile... İyi Forumlar.

FodooL

Yeni Üye
Konu Sahibi
22 Mayıs 2020
2
0
1
EXP
178.26
Sunucunuzda Bulunan Sistemleride konu tasarımına eklemeliydiniz.
Sunucunuzda bulundum ancak pek birşey keşvedemedim sistem olmadığından mı yoksa sistemler belirtilmediği için mi bilmiyorum.
16GB Server için erken davranmışsınız.10GB alıp sonradan yükseltip forumlarda reklamınızı yaptırmalıydınız.16GB serverın parasını çıkartmak için oyuncu gerekiyor ancak malesef sizin sunucunuz 16GB serverın parasını çıkartabileceğini düşünmüyorum :( Hata yapmışsınız en azından tecrübelendiniz.

Ayrıca hiçbir yerde web sitenizi göremedim en azından vipbilgiye eklemeliydiniz. Oyuncular nereden VIP alacağını bilemeyebilir.

Bir dahakine bu hataları yapmamanız ve yeni sistemlerle karşımıza çıkmamanız dileği ile... İyi Forumlar.
Server Emek Server Olduğu İçin Doğal Olmasını İstedik.
Web Sitesini Eklemeyi Unutmuştum Onuda Ekledim.
Tekrardan Teşekkür Ederim :)
İyi Oyunlar.