Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

| Sponsor |

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783
Merhaba MinecraftTR Forum Üyeleri...

Uzun zamandır batihost discord sunucusunda bulunmakla beraber kendi eklenti paketi hizmetimi oluşturmuş durumdayım. ( Bunun için ayrı olarak iletişim kurabilirsiniz.) Kendi eklenti paketim de mevcut ancak herhangi bir sanal sunucum olmadığı için boşta durmakta. Sponsor olabilecek veya sunucu olarak ortak olabilecek varsa memnun olurum.

Bilgi durumum: Yaklaşık 4.5 senedir bu işlerdeyim. 3 adet siber güvenlik belgem mevcut. Ayrı olarak C ve C++ eğitimi almaktayım. Bu zamanlarda kendi sitemi kurdum. Kendimi daha geliştirmek için piyasayı sürekli takip ediyorum.

Yaş Durumum: Lise 3. sınıf öğrencisiyim.

Dipnot: Gerçekten sözünün arkasında durup piyasaya hakim birisi iletişim kurarsa sevinirim...

Discord: DarthWader#9783

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Benim sunucum var 112 GB Rami var bende Plugin paketi arıyordum bilginiz varsa ortak olabiliz.
Discord DolunayTR#1231
Sizi discorddan eklemeyi denedim ancak ekleyemedim siz beni eklerseniz sevinirim.

İyi insanlar hep kaybederler, çünkü adildirler.
Discord
Sunshine#0368
Konu doğru yere taşındı.

Seçkin madenci.
Discord
DarthWader#9783