Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Yardım Sunucu Açtım Yardıma İhtiyacım Var

İskeletor.
Discord
Arkadaşlar Herkeze İyi Günler Batihost.com'dan Sunucu Aldım Şuanlık 5GB Sunucum Plugin Oyundan Anlayan FTP'den Anlayan Yetkili Birilerine İhtiyacım Var Desteklerinizi Bekliyorum Emeklerinizin Karşılığını Alacaksınız

Hem ArenaPvP Hem Skyblock Vb Yapmak İstiyorum Oyunu Yardım Etmek İsteyenler

Discord : prolefdenty1#1425

Yada Bu Konunun Altına Mesaj Yazın Ben Size Ulaşırım.

Risk almazsan, risk alanlar için çalışırsın.
En iyi cevaplar
1
Discord
Moonshine#0001
Selam, anladığım kadarıyla sunucunuzu hub yapmak istiyorsunuz. Fakat BATIHOST'da 8gb altı birden fazla sunucu kurmak yasak.

Bakır madencisi.
Discord
Ozan#0001
Arkadaşlar Herkeze İyi Günler Batihost.com'dan Sunucu Aldım Şuanlık 5GB Sunucum Plugin Oyundan Anlayan FTP'den Anlayan Yetkili Birilerine İhtiyacım Var Desteklerinizi Bekliyorum Emeklerinizin Karşılığını Alacaksınız

Hem ArenaPvP Hem Skyblock Vb Yapmak İstiyorum Oyunu Yardım Etmek İsteyenler

Discord : prolefdenty1#1425

Yada Bu Konunun Altına Mesaj Yazın Ben Size Ulaşırım.
Küçük bir tavsiye, batihost yerine rabisu kullansaydınız daha iyi olurdu :) Başarılar dilerim.