minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Sunucu bir hata yüzünden ölüyor!

Bakır madencisi.
Discord
Sunucumda düne kadar herşey normaldi. Ancak sunucu 4 gb olduğu için bungeecord kullanmıyorduk. Pluginleri tek sunucuya kurup skriptler ile ayrı oyunlar yapıyorduk.
Sonra internette /stoplag komudunu gördüm. Sunucuya yazdım ve şu sıkıntılarla karşılaştım;
-Oyuncular ArenaPVP'de birbirine kılıçla vuramıyor, sadece ok atabiliyorlar ve olta kullanabiliyorlar,
-Build Battle permissionları oyunculara verildi, ancak yine de oyuna girebilmelerine rağmen blok kırıp koyamıyorlar,

Regionların hepsini tek tek kontrol ettim. Multiverse-Core'dan ayarları yaptım. Worldguard'da karaliste açık değil.
Buna rağmen sadece /stoplag yazmamla sunucu yerle bir oldu.

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
4gb ram için bir oyun anca kaldırır birden fazla oyun eklemeniz zaten yaptığınız en büyük hata.

Bakır madencisi.
Discord
Sunucuda söylediğim gibi uzun süredir oyunlar var ve sıkıntı olmuyor. Pluginler de /stoplag'dan sonra çöktü yani sıkıntı ondan kaynaklanmıyor.
4gb ram için bir oyun anca kaldırır birden fazla oyun eklemeniz zaten yaptığınız en büyük hata.

Test 1 2 3
En iyi cevaplar
11
Discord
362Sefa#0362
Sunucuda söylediğim gibi uzun süredir oyunlar var ve sıkıntı olmuyor. Pluginler de /stoplag'dan sonra çöktü yani sıkıntı ondan kaynaklanmıyor.
Stoplag komutu regionlara zarar vermez vurmayla ilgili bir skripti bozmuş olabilir.

Bakır madencisi.
Discord
Ben de skriptlerden şüpheleniyorum. Ama BedWars'ta falan çalışıyor vurma vs.

Seçkin madenci.
Skripter
En iyi cevaplar
1
Discord
xCraweL#0162
StopLag pluginini kaldırıp reload atıp tekrardan dener misin ? Neyin zarar verdiğini net olarak öğrenmeni tavsiye ederim.

Bakır madencisi.
Discord
Skriptleri kontrol ettim ama bir sıkıntı göremedim.

Bakır madencisi.
Discord
StopLag pluginini kaldırıp reload atıp tekrardan dener misin ? Neyin zarar verdiğini net olarak öğrenmeni tavsiye ederim.
StopLag bir plugin değil maalesef. Hangi plugin olduğunu da anlayamadım

Seçkin madenci.
Discord
-/stoplag -c yazıp kapatabilirsin. ya da ClearLagg'ın /lagg halt komutunu kullanabilirsin.