Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Sunucu bir türlü açılmıyor... (Mod sorunu)

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Başkalarını bu mod ile oynarken gördüm, sorunu bir türlü anlayabilmiş değilim. Sunucuyu açmaya çalıştığımda sunucu penceresi geliyor, bir miktar yüklendikten sonra geri kendiliğinden kapanıyor. Doğru forge sürümü kullanıyorum, modların da sürümleri uygun ve çalışmak için gereken kurmadığım bir ekstra mod yok. İşte son aldığım crash raporu (yardımcı olursanız sevinirim):
---- Minecraft Crash Report ----
// My bad.

Time: 24.09.2020 17:28
Description: Exception in server tick loop

net.minecraftforge.fml.LoadingFailedException: Loading errors encountered: [
Ice and Fire (iceandfire) has failed to load correctly
§7null
]
at net.minecraftforge.fml.ModLoader.dispatchAndHandleError(ModLoader.java:218) ~[?:?] {re:classloading}
at net.minecraftforge.fml.ModLoader.gatherAndInitializeMods(ModLoader.java:200) ~[?:?] {re:classloading}
at net.minecraftforge.fml.server.ServerModLoader.begin(ServerModLoader.java:45) ~[?:?] {re:classloading}
at net.minecraft.server.dedicated.DedicatedServer.func_71197_b(DedicatedServer.java:122) ~[?:?] {re:classloading,pl:accesstransformer:B}
at net.minecraft.server.MinecraftServer.run(MinecraftServer.java:613) [?:?] {re:classloading,pl:accesstransformer:B,pl:runtimedistcleaner:A}
at java.lang.Thread.run(Unknown Source) [?:1.8.0_251] {}

A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.15.2
Minecraft Version ID: 1.15.2
Operating System: Windows 10 (amd64) version 10.0
Java Version: 1.8.0_251, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 1247340672 bytes (1189 MB) / 1658847232 bytes (1582 MB) up to 3806855168 bytes (3630 MB)
CPUs: 12
JVM Flags: 0 total;
ModLauncher: 5.1.2+70+master.2845bb9
ModLauncher launch target: fmlserver
ModLauncher naming: srg
ModLauncher services:
/eventbus-2.2.0-service.jar eventbus PLUGINSERVICE
/forge-1.15.2-31.2.41.jar object_holder_definalize PLUGINSERVICE
/forge-1.15.2-31.2.41.jar runtime_enum_extender PLUGINSERVICE
/accesstransformers-2.1.3-shadowed.jar accesstransformer PLUGINSERVICE
/forge-1.15.2-31.2.41.jar capability_inject_definalize PLUGINSERVICE
/forge-1.15.2-31.2.41.jar runtimedistcleaner PLUGINSERVICE
/forge-1.15.2-31.2.41.jar fml TRANSFORMATIONSERVICE
FML: 31.2
Forge: net.minecraftforge:31.2.41
FML Language Providers:
javafml@31.2
minecraft@1
Mod List:
forge-1.15.2-31.2.41-server.jar Minecraft {minecraft@1.15.2 CREATE_REGISTRIES}
forge-1.15.2-31.2.41-universal.jar Forge {forge@31.2.41 CREATE_REGISTRIES}
citadel-1.1.11.jar Citadel {citadel@1.1.11 CREATE_REGISTRIES}
iceandfire-2.0.2-1.15.2.jar Ice and Fire {iceandfire@2.0.2-1.15.2 ERROR}
Data Packs:
Is Modded: Definitely; Server brand changed to 'forge'
Type: Dedicated Server (map_server.txt)

Son düzenleme:
Bakır madencisi.
Discord
yunus can#5065
Çeşitli sebepler, modun sürümü sunucu sürümüne uymuyor olabilir, uyumluğu kontrol et. Ayrıca modda bir sorun olmadığından da emin ol. Ayrıca ekran kartını ve Java yı da güncelleyebilirsin.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Çeşitli sebepler, modun sürümü sunucu sürümüne uymuyor olabilir, uyumluğu kontrol et. Ayrıca modda bir sorun olmadığından da emin ol. Ayrıca ekran kartını ve Java yı da güncelleyebilirsin.
Minecraft'ı açabiliyorum, yani mod client olarak değil de sunucu olarak sorunlu olmalı. Yapımcısına yazdım, kendisinden de cevap bekliyorum. Sunucu yüklenirken hata veriyor... farklı forge sürümlerinden de denedim hatta modun daha bugün güncellenen sürümünü de denedim. Hepsinin sürümü 1.15.2 ve günceller.

Seçkin madenci.
Discord
Dostum modu çalıştırmak için ek bir mod istiyor olabilir mi acaba ?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sanırım modun güncellenmesini bekleyeceğim her şeyi doğru yapmışım gibi görünüyor modda sunucular ile ilgili bir hata olmalı.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu arada yapamayanlar ya da aynı sorunu yaşayanlar varsa diye yazıyorum, sitem dilini İngilizce yapınca düzeliyor. Neden bilmiyorum ama sadece Türkçede sorun çıkıyormuş.

Son düzenleme: