minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Sunucumun İsmini Nasıl Değiştirebilirm Batıhost Opsyk Block 1.8 2020 Paketini Kullanıyorum

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Sunucumun İsmini Nasıl Değiştirebilirm Batıhost Opsyk Block 1.8 2020 Paketini Kullanıyorum Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
İsmi derken MOTD den mi bahsediyorsun? eğer ondan bahsediyorsan ya server.properties dedir ya da ServerListPlus plugininin configindedir.

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
1
Discord
Emirhan Salman#5188
Eğer sunucular listesindeki yazıyı değiştirmek istiyorsan üstteki arkadaşın dediklerini yap. Veya oyun içinde sohbetteki mesajları değistirmek istiyorsan essentials pluginindeki messages.properties dosyasından veya herhangi bir pluginden veya skripttente olabilir eğer eksiksiz olmasını istiyorsan tüm pluginlerdeki yazıları değiştir.

Requlogia Minecraft Hizmetleri
En iyi cevaplar
19
Discord
RequaizeN#6522
Sunucu isminden kastınız nedir?

Requlogia Minecraft Hizmetleri
En iyi cevaplar
19
Discord
RequaizeN#6522
Sunucumun İsmini Nasıl Değiştirebilirm Batıhost Opsyk Block 1.8 2020 Paketini Kullanıyorum Yardımcı Olursanız Çok Sevinirim
Merhabalar, sunucu isminden kastın eğer Motd ise sana önerebileceğim ve sıkıntı çıkarmayacak olan motd eklentisi CleanMotd olacaktır.
Eğer oyun içerisindeki sunucu isimlerini değiştirmek istiyorsan eklenti dosyalarını kontrol edip değiştirmen gerekecek. Değiştirme yapacağın kısımlar eklentiye göre değişir, genellikle language ya da config dosyalarında olacaktır (farklılık gösterebilir).

İyi forumlar diliyorum.