Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Sunucunuza özel kendinize ait bir eklenti ister misiniz?

Seçkin madenci.
Skripter
Discord
CAN147#1757
Discord: CAN1479#9491

Merhaba sunucunuz için uygun bir maaliyet karşiliğin da istediginiz özelliklerde eklenti tasarliyabilir ve sizlere verebilirim örnek ve referans olarak referansim yapmiş oldugum plugin paketleri ve eklentilerin linklerini size iletmek olurdu örnek olarak da açmiş oldugum sunucu da sadece (sahtelobi & lobi) de 2 eklenti bulunmakta tüm açiklar kapali bir şekil de (skyblock & faction) da ise 10 tane eklenti bulunmakta lag sorununa kesin çözüm olarak tüm eklentileri tek bir eklentiye indirgelemek benim işim eğer farkli özellik de bir şey istiyorsaniz eğer mesela sunucum için başka sunucularda olmayan farkli bir eklenti istiyorum şöyle şöyle v.s derseniz eğer maximum 1 gün minimum 3 saat de hizli teslimat yapmaktayim ödemelerinizi istediğiniz şekilde ödiyebilirsiniz tek sakıncamız yaş sıkıntısı yaşınız +14 den yüksek olmali aileninizin paralarini izinsiz almamaniz rica olunur..

Son düzenleme:
Apim Benim
Discord
Konu taşınmıştır.

Seçkin madenci.
Skripter
Discord
CAN147#1757
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba sizi discorddan eklemiş bulunmaktayım.