Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

[Vazgeçtim] Sunucusu olan var mı mimar olmaya gönüllüyüm

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Merhaba arkadaşlar ben Ahmet.Mimar olmaya gönüllüyüm.Eğer sunucunuz varsa ve mimar arıyorsanız ben varım.Hemen sunucunuzun ip adresini yazabilirsiniz ve mimar olabilirim.

ÖNEMLİ NOTLAR :
  • SUNUCUNUZ PREMİUM GEREKTİRİYORSA GELEMEM.
  • BENİ MİMAR YAPMAYACAKSANIZ SUNUCUNUZA ÇAĞIRMAYIN.
  • SUNUCUNUZ MODLU İSE SÜRÜMÜNÜZÜ 1.12.2 YAPIN AKSİ TAKDİRDE GELMEM.
  • MODLU MODSUZ FARKETMEZ.
İNŞA ETTİĞİM ŞEYLERDEN ÖRNEK FOTOĞRAFLAR (GÜNCELLENMİŞTİR) :

6239 6240 6241 6242 6243 <-ilk fotoğraftaki evin yan tarafı
fotoğrafların güncellendiği tarihi : 9.2.2020 (9 şubat 2020) 20:50

Son düzenleme:
Bakır madencisi.
Discord
OnurTncblk#0001
Bu resimdekileri oyundaki herkes yapabilmekte. World Edit VoxelSniper gibi eklentiler ile yaptığın mimari örnekleri göstermen daha iyi olabilir.

Kaşif
Discord
DarkSad#7914
Şahsen benim bir sunucum olsa ve mimar arayacak olsam, seni hiç deneyeceğimi düşünmüyorum. Yapı ile ilgili eklentileri kullanmayı öğren, hayal gücünü geliştir ve bakış açını değiştir.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bu resimdekileri oyundaki herkes yapabilmekte. World Edit VoxelSniper gibi eklentiler ile yaptığın mimari örnekleri göstermen daha iyi olabilir.
Şahsen benim bir sunucum olsa ve mimar arayacak olsam, seni hiç deneyeceğimi düşünmüyorum. Yapı ile ilgili eklentileri kullanmayı öğren, hayal gücünü geliştir ve bakış açını değiştir.

Tek oyunculuya worldedit nasıl ekliycem ve ne inşa edeyim ?

Kaşif
Discord
DarkSad#7914
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Tek oyunculuya worldedit nasıl ekliycem ve ne inşa edeyim ?
Fotoğraflarınızdaki yapılar herkes tarafından kolayca yapılabilecek yapılar ve WorldEdit forge üzerinden tek oyunculuda kullanılabilmektedir.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Bildiğim kadarıyla tek oyuncuya World Edit ekleniyor ve Spawn veya Warplar tarzı bir şey inşa edebilirsin.
Tmm.Tek oyunculuda worldedit yapılabildiği konusunda haklısın.Dediğini yapacağım.
Fotoğraflarınızdaki yapılar herkes tarafından kolayca yapılabilecek yapılar ve WorldEdit forge üzerinden tek oyunculuda kullanılabilmektedir.
Tmm.

AÇTIĞIM KONUYU DAHA YENİ OKUYANLARA SÖYLÜYORUM EĞER BENİ BİRİSİ SUNUCUSUNA ALIRSA SİZİN SUNUCUNUZA GELMEYECEĞİM SANMAYIN.HER GÜN BU FORUMUN MESAJLARINI KONTROL EDİYORUM.

Tmm.Dediğini yapacağım.

Bildiğim kadarıyla tek oyuncuya World Edit ekleniyor ve Spawn veya Warplar tarzı bir şey inşa edebilirsin.
Yeni birşey inşa edip fotoğrafını atacağım.İnşa edeceğim şeyi yaparken modlardan gelen şeyleri koyabilirmiyim ? (sandalye,Masa,tablo,kılıç vb.)

Kaşif
Discord
DarkSad#7914
Yeni birşey inşa edip fotoğrafını atacağım.İnşa edeceğim şeyi yaparken modlardan gelen şeyleri koyabilirmiyim ? (sandalye,Masa,tablo,kılıç vb.)
Koy fakat sunucularda koyamayacağını bilerek koy.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Spond#5093
Benim naçizane önerim hazır bir harita indir ve o harita da yapılan teknikleri ve küçük yapı oyunlarını öğren, en küçük bir değişiklik bile bir yapıyı güzelleştire bilir emin ol. Ve ayrıca ciddi bir şekilde harita yapmaya başlarsan sakın düz (flat) bir dünyada başlama.