Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Sunucuya Deneyimli Ekip Arkadaşı Aranıyor

Sunucu IP Adresi
xxx.xxx.xxx.xxx
Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Wreckager#0098
377757.jpg

Merhaba,

Yeni bir Faction sunucu açacağız. Ciddi, İş sorumluluğunu bilen ve güvenilir bir sunucu olmak hedefimiz.
Bu bağlamda Sunucumuza " Deneyimli " Ekip arkadaşı arıyoruz. Moderatörlük , Mapping , Coderlık , Rehberlik ve Tanıtım yapacak ekip arkadaşlarına ihtiyacımız var.
Bunun haricinde bize sunucu işlerinde yardım edecek "Para değil bilgi" yardımı yapacak arkadaşlarda arıyoruz. En ufak maddi bir kaygı gütmüyoruz ve aradığımız şey para değil eğlence. Bu sebepten Deneyimine güvenen yardımcı olabileceği konusunda emin , İş ciddiyetini kavramış arkadaşlar bana lütfen ulaşsın.

Minecraft hosting işlerinde çok deneyimli değiliz bu sebepten yardımcı olan her arkadaşın iyiliğini unutmayacağız ciddi bir iş yapmak için geliyoruz ve sizleride aramızda görmek isteriz.

Server açılış tarihi daha net değil tüm ayarlamalar hazır olunca duyuracağız ve uzun ömürlü kaliteli bir marka oluşturacağız.

Ulaşım bilgileri;

Discord: Wreckager#0098

İnstagram: awarn4c

Mail: wreckager4@gmail.com

Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Merhaba, sunucu konunun bağlantısını da buraya eklemelisin.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Wreckager#0098
Forumun En Güçlü Üyesi
Discord
Daha bir konu açmadık ekip topluyoruz şu anda.
Sunucu açmadıysan bile en azından sunucu tanıtımı bulunmalı, eğer olmazsa kurallara aykırı olduğu için kaldırılması gerekiyor. Şimdiden eklemelisin. :)