minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Survival Plugin Paketi ile ilgili yardım

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Rosich#5687
Merhaba arkadaşlar yeni sunucu açtım eskiden plugin işleri ile ilgiliydim ama şu an unuttuğumu farkettim. Plugin editleme konusunda yardımcı olabilecek arkadaş varsa yazabilir mi? Discord üzerinden veya buradan iletişime geçerseniz çok sevinirim teşekkürler.
Discord: Rosich#5687

Requlogia Minecraft Hizmetleri
En iyi cevaplar
19
Discord
RequaizeN#6522
Discord adresimden bana ulaşabilirsin.

Bakır madencisi.
Discord
Mesela bir oyuncuya vip yetkisi verme ve vip yetkisinin yetkilerini ayarlama, sunucuda sadece op olanlar /warp /money benzeri komutları kullanabiliyor. Normal oyuncular kullanamıyor bunların düzeltilmesi gibi sorunlar. Şimdiden teşekkür ederim.
LuckPerms ve ExpiryCommand eklentiler ile vip ve perm olaylarını rahatça ayarlarsın vermek istediğin yetkilere eklenti wikisinden bakabilirsin ve luckperms üstünden default yetksine vereceksin ayrıca essentials permissionlarına internetten bakıp gruplara vereceğin önemli permleride defaulta vereceksin araştırıp bulunamayacak bir konu değil 100 adet konu var hakkında çeşitli yabancı Türk kaynaklarda.

Seçkin madenci.
Discord
Slausy#0001
GroupManager vip permissions.una bunları ekle essentials.money essentials.warp essentials.warps
sonra ise vipzero plugini kurup süreli vip verebilirsin veya uğraşmak istemiyorum dersen groupmanager ile manuadd %player% vip şeklindede veriebilirsin ama group manager zaten acayip demode oldu luckperms gibi pluginler kullanılıyor artık eğer başka perm sorunları olursa bana yazabilirsin yardımcı olurum veya Her Hangi Bir Kaynaktan alabilirsin