Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
minecrafttr aramıza katil!
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
batihost minecraft server kirala
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Rehber Timings Raporu Nedir ?

Bakır madencisi.
Discord
Bekir#0416
Timings nedir?

Timings, sunucuda bulunan neredeyse tüm olayları ayrıntılı bir şekilde rapor haline döken bir araçtır. Rapor çıktısı bağlantı olarak sağlanmaktadır. Rapor ayrıntıları web site üzerinden incelenebilir.

Timings raporu hangi bilgileri içerir ?

• Olayların ne kadar güç harcadığı içerir
  • Olayların kaç saniyede ne kadar işlem yaptığını içerir
  • Dünyaların belirli alanlarını (en fazla olayın olduğu alanları listeler)
  • Sunucu eklentilerini içerir
    1628178022164.png

Timings raporu nasıl alınır?

Sunucuya Girdikten Sonra /timings on komudunu yazın. 15-20 dakika bekledikten sonra veya tam lag olduğu anda /timings paste komutunu girelim. Size sohbetten bir link gelicektir o linki açın. Eğer timing raporunda neyin ne olduğunu hatanın nerde olduğunu anlamıyorsanız Minecraft Yardım & Destek kısmından konu oluşturursanız Minecraft Destek Ekibimiz veya bilgili olan üyelerimiz size yardımcı olacaktır.

Bakır madencisi.
Discord
ted#8580
spark çok daha iyi bir yöntem sorunları bulmak için timings artık demode oldu

Bakır madencisi.
Discord
Bekir#0416
Anladım ama sadece ben ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını anlattım. Bir kaç güne onunda bir konusunu açarım.

Bakır madencisi.
Discord
ted#8580
Anladım ama sadece ben ne işe yaradığını ve nasıl kullanıldığını anlattım. Bir kaç güne onunda bir konusunu açarım.
biliyorum bende arkadaşlara bir bilgilendirme yaptım :D amacım sana laf atmak değildi sadece bilmeyen arkadaşlara yardımcı olmaktı