Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
arcadia network survival
minecrafttr is birligi
is birligi
Minecuby skyblock sunucusu

Paylaşım TLauncher 1.17 Destekliyor mu?

Forumun En Güçlü Üyesi
Editör
MC+ Gold
MC+ Silver
MC+ Bronze
İçerik Yöneticisi
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
489
Tepki puanı
159
Puanları
1,315
Discord
20220620 (8).jpg

TLauncher 1.17 Destekliyor mu?​

Bazı Minecraft oyuncuları Minecraft oynamak isterken şu soruyu sorabilir: TLauncher 1.17 destekliyor mu? Bu soruya cevap vermek gerekiyor.
Minecraft oyuncularının oyunu oynamak isterken kullanabileceği pek çok launcher mevcut. Biz her ne kadar Mojang Studios tarafından geliştirilen launcherin kullanımını tavsiye etsek de farklı özellikler arayanlar için pek çok launcher de yer alıyor. Bunlardan birisi TLauncher olarak açıklanabilir. Bu doğrultuda oyuncular TLauncher 1.17 sürümü desteği sorusunu da yöneltebilir.
20220620 (7).jpg

TLauncher 1.17 Desteğine Sahip mi?​

TLauncher’den bahsederek söze giriş yapmak istiyoruz. Bu launcher, Minecraft oyunu için sunduğu pek çok avantaj ile öne çıkıyor. Yüksek çözünürlüklü karakter dokuları, pelerinler, hareketli pelerinler ve premium avantajları gibi çeşitli özelliklerle insanların ilgisini çeken bu uygulama, özelleştirilebilir ayarlara sahip. Tek tıkla Forge ve OptiFine kurulumu yapabilmesiyle de bilinen launcher, benzersiz bir skin sistemine ev sahipliği yapıyor. Hem lisanslı hem de lisanssız girişin mümkün olduğu launcher, mod yükleme aracını da bulunduruyor. Uygulama, Tlauncher 1.17 dışında 1.19 sürümünü de destekliyor.
 
Yeni bir Steve doğdu!
Katılım
5 Haziran 2022
Mesajlar
13
Tepki puanı
1
Puanları
40
Discord
Test ettiğim bir launcher, gayet güzel bir arayüze sahip.
 


Üst