minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al
https://dev.bukkit.org/projects/authme-reloaded
Benim, senin veya hepimizin kullandığı, adını duymayıp da haberi olmadan kullananların efsanesidir o. İşte o Authme!!

1.7 Minecraft sürümü ile Türk sunucularımızda gözükmeye başlayan, 2014-2015 yılları arasında efsaneleşen ve küçük yaşlarda anlayamayıp bir türlü üye olamayıp bizi ağlatan eklentidir kendisi.

:mc_62-0: PEKİ NEDİR BU AUTHME ? :mc_62-0:

Authme, genellikle premium olmayan oyuncuların hesabını şifreleme ile koruyan ve zamanla güncellemeler ile sunuculara yapılan bot saldırılarını engelleyen babayiğit! Ama bu babayiğit aynı ip adresi üzerinde maksimum 1 hesap açma izin verdiği için, 2014 yılında oturup çok ağlamışlığım olmuştur.

:mc_270-0: TAHMİNİ TÜRKİYE'DE NE ZAMAN GÖZÜKTÜ ? :mc_270-0:

DXg41ri.png

:mc_21-0: Yukarıdaki resim açıkçası her şeyi açıklıyor sanırım. Öyle değil mi ? :mc_351-4:

Böyle küp gibi yerde taş kazmalarla kazdığımız, tabelalara sağ tıklayıp para kazandığımız ve ayrıca lapis ile kazmalarımızı verimlilik 3 kırılmazlık 3 büyüleri ile güçlendirip hava attığımız zamanlardı. İşte tam o zamanlar Türk sunucularda görür olduk kendisini. Eskiden çok eziyet çektirmiştir, çok bugları olmuştur. Ancak hesabımızı da tabii ki bi yere kadar korumuştur.

Premium varken... :mc_e_100:
Demesi kolay tabii. O zamanların anaları bambaşkaydı. İnternetten bişey alacağım dediğin an kafaya terlik yememiz çok normaldi. Ayrıca Türkiye gibi bir bölgede Türk oyunculara premium sunucumuz var buyrun gelin dediğinizde, tüm emekler anında çöp olur giderdi. Şuan da bile geçerlidir bu. Bu sebeple premiumsuz sunucu açmak daha kazançlı ve daha fazla oyuncu çekmek demek.

:mc_63-0: KOMUTLARIIIII... :mc_63-0:

/register <Şifre> <Tekrar Şifre>
/login <Şifre>

Bazı sunucularda skript yardımı ile bu komutları daha şık ve türkçe yapabiliyorlar.

Burada size authme komutları değil de tarihini çok kısa ve anılar ile anlatmak istedim. Sizi güzel shaderlı wallpaper ile uğurlamak istiyorum....

893904.png

Shader Wallpaper Resim :
2014 yılındaki reisin sunucu tanıtım resmi (vaybe) :
Authme logosu :

Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
3
Discord
Arda Mert Tezel#0001
Güzel bir tanıtım olmuş başarılar.

Seçkin madenci.
Discord
paradox#6807
Güzel ve komik bir anlatım olmuş ellerinize sağlık. :giggle:

Elmas madencisi.
Discord
jiko#5327
Çok eğlenceli bir anlatım biçimi olmuş. Gerçekten anlatım tarzınız başarılı.