ÜCRETSİZ - EMC | Minecraft Sunucu Website Template + Demo

MinecraftTR 3,486 Konusu 19,482 Mesajı ve 6,620 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı

EmircanEren

Yeni Üye
Konu Sahibi
28 Temmuz 2020
9
0
6
EXP
169.9
EMC | Minecraft Server Template
Selam
, bu forumda yeniyim bütçesi kısıtlı olan sunucu sahiplerine özel hafif ve ücretsiz bir template oluşturdum.
İsteyen herkes kullanabilir.
1.png
2.png
3.png
Template Demosu ve İndirme Linki Websitemde Mevcut!
> Templateyi İndir <
> DEMO <

Herhangi bir soru, problem ya da destek almak için bana ulaşabilirsiniz!
Script Değildir

Furkan Gezer

★ Tanınmış Kişi ★
10 Haziran 2019
34
5
371
Turkiye, Batman
EXP
1220.85
Discord
furkan#0001
tasarım iyileştirmeli footer alta sabitleştirilmeli img ler yerleştirilmeli madem paylaşıyorsun insanları mağdur bırakma işini düzgün yap lütfen.

EmircanEren

Yeni Üye
Konu Sahibi
28 Temmuz 2020
9
0
6
EXP
169.9
tasarım iyileştirmeli footer alta sabitleştirilmeli img ler yerleştirilmeli madem paylaşıyorsun insanları mağdur bırakma işini düzgün yap lütfen.
Yorum yapmak için yorum yapmayın, FOOTER alanı sabit GitHub'da zaten paylaşıldı isteyen kişiler değişiklik yapabilir üstünde.
IMG'den kastınız nedir? IconFont'lardan bahsediyorsanız kullanım amacı sayfanın daha hızlı yüklenmesi.

Furkan Gezer

★ Tanınmış Kişi ★
10 Haziran 2019
34
5
371
Turkiye, Batman
EXP
1220.85
Discord
furkan#0001
Yorum yapmak için yorum yapmayın, FOOTER alanı sabit GitHub'da zaten paylaşıldı isteyen kişiler değişiklik yapabilir üstünde.
IMG'den kastınız nedir? IconFont'lardan bahsediyorsanız kullanım amacı sayfanın daha hızlı yüklenmesi.
hayır amacım paylaşımınızı kirletmek değil güzel geçişler var footer alanı sabit değil iki satırlık css kodu eklemek çok mu zor hadi sen ekleyebiliyorsun bilemeyenler nasıl yapıcak ben sana ondan kast ediyorum img derken logo dan bahsediyorum.

EmircanEren

Yeni Üye
Konu Sahibi
28 Temmuz 2020
9
0
6
EXP
169.9
hayır amacım paylaşımınızı kirletmek değil güzel geçişler var footer alanı sabit değil iki satırlık css kodu eklemek çok mu zor hadi sen ekleyebiliyorsun bilemeyenler nasıl yapıcak ben sana ondan kast ediyorum img derken logo dan bahsediyorum.
Footer kısmını device toolbar ve masaüstü ile yeniden kontrol ettim herhangi bir oynama yok sabit duruyor efendim, footerdan kastınız başka birşey mi?

Çünkü footer en alttaki copyright kısmı.

Logo alanını bilerek boş bıraktım zaten boyutu ve nasıl ekleneceği hakkında index dosyasında mesaj koydum.

Furkan Gezer

★ Tanınmış Kişi ★
10 Haziran 2019
34
5
371
Turkiye, Batman
EXP
1220.85
Discord
furkan#0001
Footer kısmını device toolbar ve masaüstü ile yeniden kontrol ettim herhangi bir oynama yok sabit duruyor efendim, footerdan kastınız başka birşey mi?

Çünkü footer en alttaki copyright kısmı.

Logo alanını bilerek boş bıraktım zaten boyutu ve nasıl ekleneceği hakkında index dosyasında mesaj koydum.

• Beğen
Tepkiler: EmircanEren

EmircanEren

Yeni Üye
Konu Sahibi
28 Temmuz 2020
9
0
6
EXP
169.9
CSS:
footer {
    position: fixed;
    bottom: 0px;
    left: 0px;
    width: 100%;
    height: 50px;
    padding:15px;
}
bunu eklemen yeterli.
Kesinlikle tasarımı bozuyor verdiğiniz kod, ayrıca oraya height ve padding gibi ayarları neden kurcaladınız onlar zaten BS tarafından atanmış otomatik değerler, footer scroll hareketine bağlı yapışık olarak kaldı ki Footer'in böyle olmaması gerek adı üstünde footer en alta yapışık olmalı ki sizin kodunuz scroll hareketine bağlı yapışık

EmircanEren

Yeni Üye
Konu Sahibi
28 Temmuz 2020
9
0
6
EXP
169.9
Kendi tarayıcı boyutlarınızla alakalı bir hata mevcut, normal olarak stabil ve responsive , sabit mobil uyumlulukta dahi bu böyle.