Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
NowCraft Survival Sunucusu

Ücretsiz Oyun/Discord Bot Sunucusu - 16GB RAM 8 Core CPU 30GB NVMe SSD 10Gbps Network

Yeni bir Steve doğdu!
Katılım
28 Temmuz 2022
Mesajlar
2
Tepki puanı
0
Puanları
30
Discord
Merhaba,

Bu bu forumdaki ilk rehberimdir. Bu konumda pek bilinmeyen platformların da dahil olduğu ücretsiz oyun sunucusu açabileceğiniz, discord botlarınızı barındırabileceğiniz, ücretsiz sunucu platformlarını paylaşacağım. İlgili platformları uzun süre test ederek bu konuyu hazırlıyorum.

EN ÇOK KAYNAK VEREN/EN YÜKSEK PERFORMANS: SPACE DC

Discord:

Web Sitesi:

İlk kayıt olduğunuzda kullanıcı başına 10.000 kredi tanımlamaktalar. Bu kredi ile ücretsiz 1 aylık Ryzen 9 5950X/AMD EPYC, 16GB DDR4 RAM, 8 Core CPU 30GB NVMe SSD alabilirsiniz. Ya da 4 aylık aynı paketin 4GB RAM'lisini, ya da 8GB RAM'lisini 2 aylık şekilde alabilirsiniz. İlgili platformun sunucu başına 10Gbps network erişimi sunduğunu ve DDoS korumasına sahip olduğunu belirtmemizde fayda var. Sunucu tarafında 4 farklı lokasyon sunulmakta: Helsinki, Falkenstein, İstanbul, Bursa, Newyork

Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirerek kullanabilirsiniz.

EN UCUZ/YÜKSEK PERFORMANS: Rasbyte

Discord:

Web Sitesi:

Kayıt olduğunuzda ömür boyu ücretsiz kullanım için 3GB RAM kapasitesine sahip olursunuz. Sunucuları yalnızca falkenstein lokasyonunda barınmakta olup, AMD EPYC işlemciler kullanmaktadırlar. Özel discord botları ile sunucu yönetimi oldukça kolaydır.


Alan adınızı ücretsiz olarak yönlendirerek kullanabilirsiniz.

ÖMÜR BOYU ÜCRETSİZ/KULLANIMI KOLAY: Aternos

Aternos'u ömür boyu ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. En iyi DDoS korumasına sahip, en güvenli firmalardandır. Sunucunuzda aktif kişi olmadığında kapanır ancak çeşitli botlar kullanarak sunucunuzu aktif halde tutabilirsiniz. Kendi alan adınız varsa CloudFlare SRV kaydı üzerinden yönlendirerek Aternos alan adını kullanmak zorunda kalmazsınız. Verdikler kaynak ve performans bir tık düşük olabilir ama arkadaşlar arasında sunucu açmak için en ideal platformdur.


Referanslı link almak için mesaj gönderebilirsiniz. Referansım ile üye olduğunuzda (rasbyte ve spacedc) ikimizde ek kredi kazanacağız.

Okuduğunuz için teşekkürler.
 


Üst