Hoş Geldin!

MinecraftTR.COM - Türkiye'nin en büyük minecraft platformu.

MinecraftTR.COM minecraftla alakalı araçları kullanıma sunuyor. Her şey burada; skript, plugin, doku paketleri, shaderlar, modlar, mcpe, minecraft sunucu kurulumu ve sunucularınızla alakalı yaşadığınız sorunları çözmenize yardımcı olabilecek rehberler ve tüm minecraft haberleri.

Sitemize kayıt olarak topluluğumuzun diğer üyeleriyle tartışabilir, paylaşabilir ve özel mesaj gönderebilirsiniz.

Giriş Yap veya Kayıt Ol!
batihost minecraft server kirala
Minecraft Sunucu Kiralama
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
MinecraftTR Reklam Alanı
Reklam satın al!

Tanıtım Ultimate Moderation Eklentisi | Personel + | 1.7 - 1.11

Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
İşlevleri :
Pusula: Mevcut yöne doğru fırlatılır .
Rastgele ışınlanma: Rastgele, personel olmayan bir oyuncuya ışınlanır .
Kaybol: Tamamen kaybolur veya sekme listesinde kaybolur.
GUI Hub: Çeşitli ışınlanma ve görüntüleme seçeneklerine sahip bir GUI açar.
Sayaç: Personeli çevrimiçi olarak veya personel modunda gösterir.
Dondur: Bir oyuncunun inceleme için hareket etmesini engeller.
CPS: Bir oyuncunun saniye başına tıklamasını test eder.
İncele: Oyuncunun envanter içeriğini ve oynatıcıyla ilgili ek bilgileri gösterir.
Follow: Oyuncuyu takip etmek için bir ışınlanma görevi monte eder veya başlatır.
Özel:Dinamik seçenekleri ile sınırsız özel öğeleri oluşturmak için izin verir.

Yönetim:

Raporlar: Oyuncuların diğerlerini rapor etmesine izin verir ve personel üyelerine raporlarla ilgilenme seçenekleri sunar.
Uyarılar: Oyuncu belirli bir miktarda uyarıya ulaştığında personel üyelerinin kullanıcıları uyarmasına ve bir komut çalıştırmasına izin verir.
Biletler: Oyuncuların, personel üyeleriyle bir bilet sistemi aracılığıyla özel olarak iletişim kurmasını sağlar.
Sohbet: Personel üyelerinin, temizleme, geçiş yapma ve yavaşlatma gibi genel sohbet eylemlerini gerçekleştirmesine izin verir.
Kara liste: Yanlış pozitifleri önlemeye yardımcı olmak için birden fazla seçenekle belirli kelimelerin, bağlantıların ve karakterlerin engellenmesine izin verir.
Personel sohbeti: Personele , diğer personel üyeleriyle ayrı bir sohbet kanalında özel olarak iletişim kurma seçeneği sunar.
Uyarılar:İsim değiştirme, bahsetme ve blok madenciliği gibi belirli eylemler gerçekleştiğinde personel üyelerine bildirim gönderir.
Giriş: Personel, hesaplarının sunucunuzda ele geçirilmesini önlemek için bir şifre ile giriş yapabilir.
Revive: onlar haksız öldürülseydin ver oyuncuların envanter destekle!

Not : Plugin hakkında yerli & yabancı kaynaklarda doğru düzgün bilgi yok sizin karşınıza sunabilcem tek şeyler bunlardı bu durumdan özür dilerim.

Yardımcılık konu olursa bana yorumlar'dan veya discord'dan ulaşabilirsiniz.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Elmas madencisi.
Discord
Furina#5284
Özellikle yönetim olarak ayırdığınız kısmı çok sevdim. Paylaşım için teşekkürler.

Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
İskeletor.
Discord
FURKAN#2819
Gayet güzel kendi sunucumda da kullanıyorum bilmediğim özellikleri de varmış :D