minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

UniCraft Yetkili Alımları | BİZ YENİLİK SEVERİZ !

Sunucu IP Adresi
Yakında
Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
・Merhaba Sayın Oyuncular !
・Yenilikçi Uni Craft Yakında Sizlerle !
・Bu aralıkta Discord sunucumuzda ön kayıt alımlarını başlatmak ve sunucu için bir topluluk kurmak istedim.
・Ve alımları ilk başta açıklamak istedim . İsterseniz biraz bahsedelim ;
・ Topluluk Yöneticisi Ciddi olucak , moderator komutlarını yüksek seviyede bilmesi gerekmektedir . Gün boyunca sunucuda kalacak ve Kurucu dışındaki en rütbeli kişidir ! ( 1 Kişi alınması düşünülüyor fakat 2 de olabilir )
・ Moderator Ciddi olucak , moderator komutlarını orta derecede bilmesi gerekmektedir . Günde en az 5 saat durması gerekir ! ( 2 kişi seçilecektir )
・ ChatModeratorü Ciddi olması , moderator komutlarını orta derecede bilmesi gerekmektedir . Günde en az 4 saat durması gerekir ! ( 2 kişi seçilecektir )
・ Asistan Bu kişilerin hiçbir oyuncudan farkı olmaz sadece , gelen taleplere bakar ve sohbet ile ilgilenir . Günde en az 4 saat durması gerekir ! ( Sınır yoktur )
・Bütün alımlar için geçerli birkaç şartlarda şunlardır ;
・Yaş sınırı yoktur ! Bunun en buyuk sebebi Kurucu yani benim beyin yaşına önem vermemdir .
・Butun yetkililer içi Whatsapp grubu kurulacağı için Telefon Numarası verilmesi gerekmektedir !
・Bu arada yetkili olmayacaksanız bile sunucumuz oyuncular için tasarlanmış , yetkililerin oyuncuların oyununu kolaylaştırmak ve eğlence katmaktır !
・Bunların yanında bize Skripter , Pluginer ve Tasarımcı arkadaşlarda gerekmektedir ! Onlar için bir yetki düşünülmekter !

4ff060e44afc171e9622fbe589c2c09e.png
Mlynstax#7945

Seçkin madenci.
Discord
hyperion#8040
Ee, bu adamlar hayrına mı çalışacak?

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
KardasLand / Zoe OTP#9552
Haklı. Rehber falan dersin anlarım da, adam gerçekten hayrına mı bütün gün sunucuda durucak? Şeye benziyor, ben maaş vermeyeceğim ama çalış bizim iş yerinde. Güler geçerim. Yüksek seviye bilgi nedir abi? Böyle bir saçmalık olabilir mi? Neye göre bilgi, ne kadarına? Ha bunu ölçebilir misin ki? Ölçülebilseydi sınavlar olmazdı hocam. Saçma sapan işte şu kadar dursun, 92 seviye bilgisi olsun, nereye kadar ya? 300 tane moderasyon eklentisi var, 300 tane koruma eklentisi var, adam hepsini bilse size mi katılır? Ben katılmam.
Neden beyin yaşına vurgu yaptığınızı anlamıyorum. Tamam haklısınız fakat 12 yaşındaki çocuğun beyin yaşının üst seviye olacağını sanmıyorum. Ki ben bile 13-14 yaşında yazılıma başlamama rağmen 3-4 yıl bekledim bu işler için. Ne yazıkki bu da saçma.

Tavsiyem şu "yüksek, orta" bilgi saçmalığından kurtulmanız, yaş sınırı belirlemeniz, eğer hayrına çalışmayacaklarsa çalışma sınırını kaldırmanız. Kimse babanızın hatrına 12 saat sunucu başında olmaz.

İyi günler, bol şanslar..

Discord.exe
Discord
Mlynstax#7945
Haklı. Rehber falan dersin anlarım da, adam gerçekten hayrına mı bütün gün sunucuda durucak? Şeye benziyor, ben maaş vermeyeceğim ama çalış bizim iş yerinde. Güler geçerim. Yüksek seviye bilgi nedir abi? Böyle bir saçmalık olabilir mi? Neye göre bilgi, ne kadarına? Ha bunu ölçebilir misin ki? Ölçülebilseydi sınavlar olmazdı hocam. Saçma sapan işte şu kadar dursun, 92 seviye bilgisi olsun, nereye kadar ya? 300 tane moderasyon eklentisi var, 300 tane koruma eklentisi var, adam hepsini bilse size mi katılır? Ben katılmam.
Neden beyin yaşına vurgu yaptığınızı anlamıyorum. Tamam haklısınız fakat 12 yaşındaki çocuğun beyin yaşının üst seviye olacağını sanmıyorum. Ki ben bile 13-14 yaşında yazılıma başlamama rağmen 3-4 yıl bekledim bu işler için. Ne yazıkki bu da saçma.

Tavsiyem şu "yüksek, orta" bilgi saçmalığından kurtulmanız, yaş sınırı belirlemeniz, eğer hayrına çalışmayacaklarsa çalışma sınırını kaldırmanız. Kimse babanızın hatrına 12 saat sunucu başında olmaz.

İyi günler, bol şanslar..
Arkaďasla biz gönüllü kişileri arıyoruz birşey sorucam kimin para verdigini gördünüz. Ben sadece Topluluk Yöneticisi ile bir maaş ortamına giricem . Ama sonrasında işler degısebilir.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
KardasLand / Zoe OTP#9552
Arkaďasla biz gönüllü kişileri arıyoruz birşey sorucam kimin para verdigini gördünüz. Ben sadece Topluluk Yöneticisi ile bir maaş ortamına giricem . Ama sonrasında işler degısebilir.
Tamam hadi gönüllü olsun, avantajınız ne? Neden sizlere katılsın? Sizi ayıran şey ne? Millete soruyorlar "sİzİ bUnlArdAn AyıRan nE". Biz de size soruyoruz, sizi diğer sunuculardan ayıran şey ne? Eğer gönüllü olucaksa bunlara göre katılır. Ha hiç tecrübesi olmayıp "AdMin oLcM" profilli oyuncular katılır, fakat sorgulayanlar, söylediğiniz tabirle **ciddi** kişiler bunları sorgular, rastgele yetkili olmaz.
Ayrıca büyük sunucuların para vermediğini mi düşünüyorsunuz? Kendi kıytırık sunucularıma bile üst yönetime ücret veriyorum, neyin tartışması bu? Ayrıca tam okumamışsınız, yüksek seviye bilgi nedir abi? Böyle bir saçmalık olabilir mi? Neye göre bilgi, ne kadarına? Ha bunu ölçebilir misin ki? Ölçülebilseydi sınavlar olmazdı hocam. Saçma sapan işte şu kadar dursun, 92 seviye bilgisi olsun, nereye kadar ya metin iki mi bu?

Kusura bakmayın, hiç alttan almaya çalışmadım, direk yazdım. Tatlı yalanlar yerine acı gerçekleri tercih ederim.

Tekrardan aynı tavsiyeyi vereceğim, fakat yeterince copy paste yaptım tam olarak okursunuz. İyi günler dilerim, daha da konuya cevap yazmıyorum.