minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

/vote yardımı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Elite madenci.
Yardımsever Üye
Discord
susynx#7153
sunucumda /vote sistemi kullanmak istiyorum bunun için hangi plugini önerebilirsiniz ve ayarlarını nasıl yapabiliriz yardımlarınız için teşükkürler :)

Çözüm
Öncelikle merhaba dostum. Bunun birkaç yolu var sanırım ama ben Kendimin bildiğini anlatmaya çalışıcam ilk başta Adlı plugini yüklemen gerekiyor. O yüklenirken yani vote için gereken siteye kayıt ol. Sonrasında sitenin sağ üst tarafında Yazan yere tıkla.Sonrasında ise karşına seçenekler gelicek, ilk seçenek yani ''already have a minecraft server'' yazana tıkla. Önüne form gelicek sunucuna göre doldur. Biraz aşağıya geldiğinde Votifier adında bir seçenek oluşucaktır. Votifier'in hemen altında ''Use Votifier'' seçenğine tıklayarak aktif et. şuan yapıcağın şey sunucun açıksa kapat ve İlk başta indirdiğin votifier adlı eklentiyi plugins'in içine at ve sunucunu başlatki Eklentinin...
Bakır madencisi.
Discord
yunus can#5065
Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
1
Discord
Emirhan Salman#5188
Öncelikle merhaba dostum. Bunun birkaç yolu var sanırım ama ben Kendimin bildiğini anlatmaya çalışıcam ilk başta Adlı plugini yüklemen gerekiyor. O yüklenirken yani vote için gereken siteye kayıt ol. Sonrasında sitenin sağ üst tarafında Yazan yere tıkla.Sonrasında ise karşına seçenekler gelicek, ilk seçenek yani ''already have a minecraft server'' yazana tıkla. Önüne form gelicek sunucuna göre doldur. Biraz aşağıya geldiğinde Votifier adında bir seçenek oluşucaktır. Votifier'in hemen altında ''Use Votifier'' seçenğine tıklayarak aktif et. şuan yapıcağın şey sunucun açıksa kapat ve İlk başta indirdiğin votifier adlı eklentiyi plugins'in içine at ve sunucunu başlatki Eklentinin dosyaları oluşşun. Eklentinin dosyaları tamamen oluştuktan sonra Votifier pluginine gir sonrasında config'e gir. Portu istersen 4haneli olarak değiştirebilirsin. Sonrasında minecraft-mp sitesindeki use votifier seçeğinin altında oluşan Votifier port yazan yere configde bulunan portu yaz(değiştirdiysen onu yaz) Onun altında bulunan Votifier Address 'e ise hangi sunucuda yapıyorsan oranın sayısal ipsini yaz. Onunda altında bulunan Votifier Public Key'e ise Votifier eklentisinin içinde bulunan ''rsa'' dosyasının içine gir ve Public key dosyasının içindeki tüm metini oraya yaz. Bir oyuncu vote verdiğinde ödül vermesini ayarlamak için Plugini gerekiyor. Biraz bu işlerden anlıyorsan ve biraz ingilizcen varsa çok rahat yaparsın config'den oraları tam hatırlamıyorum o yüzden yanlış bilgide vermek istemem.
MOR YAZILARA TIKLAYIP O SİTEYE VEYA ANLATTIĞIM YERE GİDEBİLİRSİN.
Ben böyle biliyorum başka bir türlü bilen varsa anlatabilir. En iyi yol bu demiyorum ama kısa bir yol vardır belki veya başka eklentiler ile.
Eğer bir yeri yapamadıysan ,anlamadıysan veya hiç yapamam bilmiyorum dersen discordumdan yazabilirsin yardım edebilirim. Emirhan Salman#0001

Çözüm
Seçkin madenci.
En iyi cevaplar
1
Discord
Emirhan Salman#5188
Emirhan Salman#0001

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
GalListener plugin indir yt de var videoları.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...