minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Web hosting aldığım firma hakkında görüşlerim.

İskeletor.
Discord
Merhaba değerli forum üyeleri,

Sizlere web sitem için aldığım web hosting paketini hangi hosting'den aldım ve mutlu muyum bunu size söyleyeceğim. Öncelikle web hosting'imi aldım ve gayet memnunum %100 performans :) Yaptığım araştırmalar sonucu fiyat performans olarak en iyisini buldum ve oradan satın aldım. Öncelikle her bir VDS, web hosting alacak insanın istediği en önemli şey destekleri çok hızlı cevap vermesi ve çözüme kavuşturabilmeliridir bence. İşte bu şansı yakalayabiliyorsunuz :) Yüklediğiniz webscript'te herhangi bir hata(403 hatası) vesaire olsun destek talebi açtığımız zaman cevap veriyorlar ve çözüme de kavuşturmaya çalışıyorlar. Hem ucuz hem de destekleri mükemmel burada baya iyi puan verebilirim :) Satın aldığımda ilk başta tereddütteydim acaba gerçekten yapabilecek miyim destekleri nasıl vb. gibi sorular ile karşı karşıyaydım. Satın aldığım zaman anında teslim edildi ve panelime ulaşabildim buna da iyi bir puan verebilirim. Almadan önce vergi levhanız var mı diye sorduğumda evet var dediler ve bilgilerini sitede bulabildiğimi söylediler. Bu da mükemmel.

Ekip olarak süperler ve her türlü şey de yardım ediyorlar. Onlara selamlarımı yolluyorum.