MinecraftTR 1,957 Konusu 11,208 Mesajı ve 3,460 Üyesi ile her dakika daha da büyüyor!
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye
Minecraft Türkiye

Yapay Zeka ile Fotoğraf Oluşturun

Mucosoft

Vatandaş
Editör
Katılım
17 Şubat 2019
Mesajlar
141
En iyi cevaplar
0
Tepki puanı
38
Yapay zeka ve makine öğrenimi üzerinde çalışan Nvidia, GauGAN uygulaması ile kullanıcıların fotoğraf çıkarmasını sağlıyor. Henüz geliştirme aşamasında olan uygulama, şu anda internet üzerinde herkes tarafından denenmektedir.
GauGAN Nedir?
GauGAN, Nvidia tarafından geliştirilen bir yapay zeka destekli yazılımdır. Amacı, insanların gerçekçi fotoğraflar üretmesini sağlamaktır. Nvidia, bu konu üzerinde son yıllarda birçok çalışma yapmış bulunmakta ve bunları kullanıcılara duyurarak kullanıcılarında denemesini sağlamaktadır. GauGAN, birçok araç ile çizim yaparak bu çizimi gerçekçi fotoğraflara dönüştüren bir yazılımdır. Amacınız, ne çizdiğinizi belirtmek. Sol tarafta çiziyor, sağ tarafta ise çizdiğinizi görüyorsunuz. Örneğin bir gökyüzü ve orman belirlediniz. Ormana yol yapıp ormandan yol geçmesini sağlayabiliyorsunuz.
5237
GauGAN Nasıl Kullanılır?
GauGAN, bu sayfa üzerinden şu anda demo olarak kullanılabilmektedir. Tek yapmanız gereken sol sekmede istediğiniz malzemeyi seçip yanındaki araçlardan ne yapmak istediğinizi belirlemek ve sonrasında sol tarafta çiziminizi yapmaktır. Sağ tarafı güncellemek için ortadaki butona basmalısınız. Alt kısımdaki fotoğraflar ile de farklı yerler belirleyebilirsiniz.
 

Worel

Vatandaş
D. Editör
Katılım
1 Ocak 2020
Mesajlar
187
En iyi cevaplar
0
Tepki puanı
75
Minecraft
Worel
Steam ID
GodChe
Discord
GodChe#1059
Tesekkurler
 
Üst