minecrafttr aramıza katil!
batihost minecraft server kirala
Satın Al
MinecraftTR Reklam Alanı
Satın Al
Satın Al
Satın Al

Yardımınız Lazım

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Aternosdan server açtım açtığım serverde zombiler pigmanlar kaplumbağa yumurtasını algılamıyor ne yapmalaıyım bilen var mı farmını düzgünce kurdum ve şu videodan yararlandım :
Aynısnı yaptım singlede çalıştı fakat aternosdaki serverimde çalışmıyor. Üzerinde block falan yok açık alanda tekrar denedim fakat hiçbir şekilde çalışmadı. Kafayı yiyeceğim yardımınız lazım.

Elite madenci.
Discord
God OF Garen#7376
Bazen farmlar ve sistemler serverlarda çalışmıyor. Hatta tüm farmlarda bir sorun oluşuyor, mob ve şeker kamışı kaktüs fark etmez farmlarda dahil. Konu üzerinde çalışıp tekrar döneceğim.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
İlginiz için çok teşekkür ederim. Bazen diyorsunuz fakat bu farmın hiçbir zaman çalıştığını maalesef göremedim :( Luser bir serverde oynuyor ve serverde çalışıyor. Singleplayer'de denediğimde çalıştı zaten bu farm. Fakat Aternos sunucusunda çalışmıyor. Bir ayarı olmalı bunun.

Elite madenci.
Discord
God OF Garen#7376
Bazen derken bazı sunucularda demek istedim ve evet kendi sunucumda'da bu sorunu yaşıyorum düzeltmek için çalışıyorum destek talebi
'de açtım

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Destek talebi linkini atabilir misin bulamadımda. Forumdan konu açabildim sadece derdimi anlattım ingilizce. Daha deminde sunucu çöktü. Umarım bu sorun düzelir boşuna yaptım sanırsam çok üzülürüm ve acilen altına ihtiyacım var. Geçip gamemode ile allmak hiç eğlenceli değil.

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Aternosdan server açtım açtığım serverde zombiler pigmanlar kaplumbağa yumurtasını algılamıyor ne yapmalaıyım bilen var mı farmını düzgünce kurdum ve şu videodan yararlandım :
Aynısnı yaptım singlede çalıştı fakat aternosdaki serverimde çalışmıyor. Üzerinde block falan yok açık alanda tekrar denedim fakat hiçbir şekilde çalışmadı. Kafayı yiyeceğim yardımınız lazım.
hm

Yeni bir Steve doğdu!
Discord
Yeni bir Steve doğdu!
Discord